Wpis z mikrobloga

@Profesor_Avenarius: uwaga fikol:

Konie generalnie nie są głupie i zrą byle czego bo noe umieją rzygac wiec jak nie wyjdzie druga strona to zdechną. Aha i umieją wypluwać po dość długim czasie, spytaj jakiegokolwiek właściciela koni jakie fikoły trzeba odprawiać żeby podać lek bo wypluje.

Filmik jest za krótki żeby zadecydować czy połknął czy nie. Na moje oko przegryzł i trzyma w paszczy cokolwiek z tej miazgi zostało. A potem pewnie
  • Odpowiedz
@niggerinthebox: Jako dziecko parę razy byłem na jakiejś stadninie parę razy jeździłem, karmiłem jakimś cukrem itp. podzielam opinie, konie to mniej kontaktowe zwierzęta od szynszyli mam wrażenie że one są w jakimś swoim własnym bezmózgim świecie i kontakt z nimi jest żaden xD
  • Odpowiedz
@terwer358: konie mniej kontaktowe od szynszyli... buhahaha teraz toś mnie rozbawił... może mama nie obwiesiła Cie sianem i dlatego konie nie chciały się zakolegować z Tobą. Moje doświadczenie z końmi mówi coś innego a jeżdze od jakich 30 lat.
  • Odpowiedz
@GruncleStan: Wiecie, jak to jest być ślepą uliczką ewolucji? Bo konie wiedzą. Te genialne w swej zmyślności istoty potrafią ważyć nawet tonę. Jobane 1000 kg. Więc sprytnie wymyśliły, że będą tę tonę nosić na czterech palcach.

Chwila, chwila, chyba nogach? No niby tak, ale te zwiechutronixy na kazdej nodze mają po JEDNYM (cyfrowo - 1) palcu. Bo na #!$%@? mu więcej, jak i tak nie potrafi liczyć. Nie ma jak u
  • Odpowiedz