Wpis z mikrobloga

Wchodzę w gorące a tu co? Pełno plusów i ciepłych słów w stronę TVNu. Mam przypomnieć co było parę lat temu gdy jechaliście na nich gdy sami wykorzystywali telewizję do swoich zagrywek politycznych? Tvpis to oczywiście większe dno od TVNU ale mimo przepaści to ta druga stacja też jest rakiem który lubi manipulować. Wy to jednak jesteście chorągiewki..

#tvn #telewizja #tvpis #tvp
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@odyn88: Może najpierw przypomnij sobie że Wykop to nie jeden zbiorowy umysł. Oczywiście MY ktokolwiek to jest, jesteśmy chorągiewki a ty to ten ostatni sprawiedliwy?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@odyn88: zapominasz że to wypok. Ludzie tutaj niczym sie nie różnią od betonu PISu, za rok możliwe, że znowu TVN bedzie j----y a dzisiaj wykopki by logo TVN zasłonili własną piersią.
  • Odpowiedz
Pełno plusów i ciepłych słów w stronę TVNu


@odyn88: No bo po 4 dniach jechania po nich w TVP oni zaorali ich na maksa.
Stąd te plusy. Nie chodzi o lubienie TVN, tylko o oranie TVP i to takie z klasą.
No chyba, że przeszkadza Ci oranie TVP z klasą.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Mam przypomnieć co było parę lat temu


@odyn88: tak, poproszę. Chcę zobaczyć, czy podasz faktycznie jakiś szokujący przykład choć w niewielkim stopniu równy prowadzonej z premedytacją propagandzie TVP, czy tylko jakiś wybiórczo wybrany tendencyjny materiał.
  • Odpowiedz
@bacaa90 widzę, teraz zbiorowa amnezja i NO PRZYPOMNIJ CO BYŁO. Byli tak samo stronniczy jak TVP teraz, ale nie aż tak bezczelni. Odkop sobie materiały z okresu 2010-2014 (tak ja pamiętam ten ściek najgorszy u nich) i przessledz na chłodno ich "fakty".
  • Odpowiedz
@odyn88: Daj sobie spokój, kiedy o tym pisałem dostałem masę łap w dół.Dla tych ludzi jest albo białe albo czarne.TVN z TVP wymieniają się i kiedy jedno dojdzie im na twarz drugie zaczyna dochodzić i tak w kółko.Jak takie złote rybki, które nie pamiętają co robiły wczoraj rano...
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: no to je odkop i prześledź i zdaj relację. To Ty twierdzisz, że byli stronniczy, nie ja. Mam dostarczać Tobie argumentów za Twoją własną hipotezą, z którą się nie zgadzam?

EDIT: Poza tym OP sam się pyta czy ma przypomnieć. No to niech przypomni, skoro zaproponował, ze może to zrobić. Co za problem?
  • Odpowiedz