Wpis z mikrobloga

@AgentGRU: Ja dla kontrastu jakos wybitnie nie polecam mi boxa. Kupiłem jakiś czas temu, nie do głównego telewizora, tylko do mojej sypialni, do oglądania raz na jakiś czas. No i sie zaczęło, dziwny dźwięk na wyłączonym urządzeniu, problemy z castowaniem, problemy z HDMI. Jak wszedłem na subreddit AndroidTV to dowiedziałem się że połowa ludzi tam odradza to urządzenie. Na obecną chwilę update poprawił wszystkie moje problemy, ale już tak było
  • Odpowiedz
@perasperaadopelastra: @AntyDojcz: @van-der-staas:

No nie bardzo. Wbudowany chromecast != urządzenie chromecast. To wszystko przez google który wspierał 2 standardy, chromecast dla chromecasta i google cast dla innych urządzeń i głośników ale że google to jest google to google postanowiło zmienić nazwę tego drugiego na "wbudowany chromecast".

W czym różnica? W tym że obsługa apek w chromecascie jest robiona pod dane urządzenie z własnym procesorem i zestawami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DaemonKazoom: dzięki, nie wiedziałem, że to się czymś różni.

"wbudowany chromecast" czasem nie działa (np Nowsze telewizory sony działają ale np xiaomi mi box już) z apką "google home"

Mi box ma to do siebie, że kolejne update'y potrafią zepsuć lub naprawić pewne rzeczy. Np. u mnie na stareńkim Sony co jakiś czas zmieniały się kolory i trzeba było resetować urządzenie lub podłączyć boxa przez konwerter do DVI. ¯\_(ツ)_/¯
Lub
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goferek: możliwość wyświetlania pulpitu np laptopa? Jeżeli masz Android tv to praktycznie jest ci to nie potrzebne.
  • Odpowiedz