Wpis z mikrobloga

  • 933
2020 to najlepszy moment żeby wziąć ślub, przez te wszystkie zakazy można ominąć większość aspektów #!$%@? polackiego tradycyjnego wesela
  • 62
  • Odpowiedz
@xvlk: ożeniłem się przed pandemią bez polackiego wesela, ludzie coś później marudzili ale mieliśmy to z żoną w dupie. ;) Generalnie da się ale trzeba mieć płaszcz z teflonu, żeby gówno rzucane przez "rodzinkę" spływało.
  • Odpowiedz
@xvlk: Dziwne podejście. Przecież to Wy decydujecie o tym jak ma to wyglądać. Możesz życ z nią bez ślubu całkiem. możesz wziąć cywilny.. mój znajomy po 9 latach z kobietą wzięli ślub cywilny i założył garnitur oraz tenisówki.. także jak się chce to wszystko można.
  • Odpowiedz
@xvlk A kto Ci każe robić #!$%@? polackie tradycyjne wesele? Możesz zrobić fajne nietuzinkowe. To jakie wyjdzie zależy od organizatora, więc jeśli wychodzi polackie to znaczy, że takie chciał
  • Odpowiedz
@xvlk: można też po prostu to zrobić kiedykolwiek jeśli masz jaja, albo chociaż jedno.

Mówisz rodzinie, że chcesz zrobić tak i tak, a jeśli im się nie podoba to niech też nie przychodzą i elo.
Dlaczego debile chcą robić z wesela święto dla rodziny, a nie dla siebie, to nigdy nie zrozumiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@xvlk (nie zdazylem edytowac poprzedniego)

Nikt nikomu nie kaze organizowac polackiego wesela xD mam znajomych ktorzy wzieli slub i nikomu nawet nie mowili. Jakbys mieszkal gdzies na zachodzie to takie polckie wesele to by dopiero bylo ah i oh a nie #!$%@? kawalek dorsza, dostac swieczke i po temacie. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.
  • Odpowiedz
dlatego jestem singlem ,by nie organiezowaćnajbardzirj crongową imprezę na świecie


@Ktssdss: tak tak, na pewno dlatego xDDDD

@xvlk: ej ale wiesz, że takiej imprezy nie trzeba robić?, chyba, że coś przespałem i wnieśli jakiś przepis zobowiązujący do organizowania wesele
  • Odpowiedz
@xvlk: Tylko że teraz w urzędzie obowiązkowo maseczka, więc tak średnio. Ogólnie zawsze możesz wziąć narzeczonego, dwóch świadków i urzędnika i wziąć ślub. Chyba że stoi nad tobą ktoś z batem i krzyczy, że ma być wiejskie wesele XD
  • Odpowiedz