Wpis z mikrobloga

wafel ss


@Kamillo-s: co było nierzetelnego w reportażu o tych urodzinach Hitlera?

wywiad z fake pilotem jaka, fake reportarze z marszow niepodleglosci


@Kamillo-s: przecież tego pilota jaka pomylili z gościem na premierze który był do niego bardzo podobny i też był z sekty smoleńskiej
  • Odpowiedz
@Zyvold: prawda o partii rządzącej? A co to jest prawda polityczna? Tyle prawd ile konkurujących ze sobą partii.
Szklanka może być do połowy pusta i do polowy pełna.Nie po to wymyślono demokracje i nie po to ludzie w to wchodzą i wybierają swój rząd aby jakaś telewizja od masonów chciała zmienić władzę w Polsce.
Na dodatek ta telewizja jest finansowana z zagranicy zatem każdy wróg Polski może im zapłacić .
To są wolne media?
Nie, to wroga propaganda czyli często stosowana forma walki z innymi krajami które chce się podbić.
Na tym tle propaganda rządu w TVP to normalna rzecz a nawet konieczna w celu dezaktywacji wrogiej
  • Odpowiedz
Utarło się w glowach ludzi, że TVN to manipulacja i teraz nawet kiedy TVN kogoś zacytuje - słowo w słowo - to i tak ludzię będą pisać, że TVN szczuje. Jak Minister Szyszko został zacytowany przez TVN a po jakimś czasie zmarł, to ludzie pisali, że TVN go zaszczuło. Czym? Jego własnymi słowami? Bo dali cytat jeden do jednego? Miałem okazje oglądać ostatnie wydania Faktów i muszę przyznać, że TVN bardzo rzetelnie
  • Odpowiedz
@apartczyk: bardzo dużo racji ale niestety PiS robi to nieudolnie przez braki inteligentnego zaplecza. Nazbyt mocno liczy tez na poparcie jedynie nizin społecznych olewając klasę średnia i to się zemści niebawem. Jednakowoż przestając robić loda Niemcom za sprawą działań PiS szykujemy odbyt Polski na penetrację obrzezanym amerykańskim penisem. Co się okaże dla Polski lepsze czas pokaże
  • Odpowiedz
@Trojden: widzę to inaczej, ale miło było przeczytać rzeczowy komentarz z drugiej strony barykady :-)
Nie patrzę ślepo na to co mówią w TVP, oglądam różne stacje w tym internetowe,i czytam różne artykuły, czasami nawet TVN oglądam :-) . Myśle ze to co dla Ciebie jest batonikiem dla mnie jest napadem na bank i na odwrót. Ja jestem mocno po stronie narodowościowej i to co robi od wielu lat TVN
  • Odpowiedz