Wpis z mikrobloga

@Retsy: Jak można szanować JAKIEKOLWIEK media telewizyjne.
Jeśli ktoś ma kapitał na robienie mediów, to na pewno nie zdobył go w przyjemny sposób i na pewno nie jest niezależną stroną.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
pluje na oba, ale na tvp bardziej, bo to propaganda na niższym poziomie

@Alt-: no i o to chodzi

Odbiorcy TVN różnią sie tym od odbiorców TVP, że w większym stopniu sa w stanie weryfikować informacje


@Kamil_O: Nie jesteś w stanie zweryfikować procenta informacji, jakie podaje ci telewizja. Nikt nie jest, bo nie byliśmy naocznymi świadkami większości wydarzeń. Posługujemy się jedynie poczuciem prawdopodobieństwa na podstawie tego, co widzimy na codzień
@Czimchik:

niemieckia propaganda tvn


W sumie tego nigdy nie rozumiałem, dlaczego Niemiecka?

TVN wygląda bardziej na telewizję stronniczą ideowo niż czysto politycznie (jak TVP).

Skoro PO była uważana za sprzyjającą Niemcom partię to czemu TVN nie miała problemu krytykować Tuska i rząd? Przejrzałem sobie materiały TVN (niestety daleko archiwum nie sięga, ale rok 2013 jest cały) i nie widzę może jakiejś szczujni, ale w miarę neutralne, nieco przesunięte "na lewo" informacje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LazyInitializationException: lata oglądania tego syfu

Co mam ci podać? Rozprawę doktorską dlaczego tvn jest gównianym źródłem dotyczącym polityki? Może dlatego, że każdy ich materiał przedstawia(ło) platformę obywatelską i tuska zawsze w dobrym świetle? Mam ci przytoczyć każde wydanie faktów w ciągu ostatnich dwudziestu lat?