Wpis z mikrobloga

Gdzie polecacie OC na ten moment jeśli chodzi o motocykl szczególnie i gdzie mając 25 lat nie będę miał wzwyżek za wiek?

W poniedziałek planuje udać się do placówki CUK bo dzwonienie po każdym TU po kolei mnie odstrasza, z drugiej strony podobno często wykupując OC przez telefon można dostać te -15%, więc jak w CUKu mi coś zaproponują to nie będę wiedział czy nie zadzwonić tam bezpośrednio i dostać dodatkową zniżkę. A może CUK to słaba opcja?

Motocykl to Yamaha R125 r. 2008
#motocykle #motoryzacja #samochody #ubezpieczenia
  • 15
@iedrzei: To pewnie masz już jakieś zniżki i 26 lat skończone. Jeszcze nie chciało mi się rejestrować teraz motocykla w Białymstoku gdzie mam stałe zameldowanie to zarejestrowałem na warszawskiej Ochocie co też pewnie podnosi składke
@raxar77: no właśnie kalkulator CUK polega na tym, że zamiast wyświetlić te oferty na końcu to chcą do mnie oddzwaniać, a placówkę CUKu mam dosłownie budynek obok ratusza z którego w poniedziałek odbiorę dokumenty :)
@Kick_Ass: odnoszę wrażenie, że za 125 płaci się więcej często niż za wyższe pojemności bo nie trzeba mieć prawa jazdy na motocykl więc ubezpieczyciele pewnie podciągają to pod zwiększone ryzyko. Poza tym nie problem płacić te 170zł za OC motocykla jak się ma historie ubezpieczenia długą i przynajmniej 30+ lat. Ja mam tylko rok historii OC kiedy płaciłem 360zł za CBR125 z 2004r w Warcie w tamtym sezonie, plus ten pieprzony