Wpis z mikrobloga

#bannerlord Gdzie mogę zrekrutować Impreialnych rekrutów vigla ? Widzę, że są dobrymi kawalerzystami później natomiast na mogę na razie rekrutować tylko Imperialnych rekrutów których nie mogę później rozwinąć na dobrych kawalerzystów. W ogóle jaka frakcja posiada najlepszą kawalerię ? Czytałem gdzieś, że Vladianie natomiast u nich teżmogę tylko zwykłych rekrutów brać a z nich nie da się zrobioć dobrych kawalerzystów.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HaSSaN: Tych lepszych rekrutów dostajesz z wiosek, które są dobrze rozwinięte i bogate, czyli takich, które nie są rajdowane, a wieśniacy z nich dochodzą do miast, gdzie sprzedają ichniejsze wyroby.
  • Odpowiedz
@Shevsky: Ok, dziękuję za pomoc a nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie czy warto przyłączać się do impreium ? I czy wszystkie te frakcje tj., imperium północne, południowe i zachodnie są tak jakby jedną frakcją ? I przyłączając się do jednego będę również sprzymierzeńcem innych imperiów ?
  • Odpowiedz
@HaSSaN: Te wszystkie imperia toczą ze sobą wojnę domową, i w żadnym wypadku nie są swoimi sojusznikami. A co do wyboru frakcji to wybierz tą, jaka Ci się najbardziej podoba, bo to różnicy nie ma(oprócz sturgii, która przegrywa ze wszystkimi)
Chociaż budżetowi mongołowie mają najlepsze pancerze, jeżeli chodzi o statystyki.
  • Odpowiedz
Gdzie mogę zrekrutować Impreialnych rekrutów vigla ?


@HaSSaN: w początkowej fazie gry bardzo ciężko ich znaleźć, za to po kilku kilkunastu godzinach raczej już są o ile nie raidują ostro twojej frakcji, ale wciąż przeważnie 2-3 na wioskę. Oprócz tego w późniejszym etapie gry będziesz mógł dość łatwo znaleźć jednostki na 2-3 poziomie od razu do kupienia.
  • Odpowiedz