Wpis z mikrobloga

Mirki, ale teorie właśnie usłyszałem! Dzwoni do mojej żony jej koleżanka i mówi, że wyczytała, że nie ma żadnego koronawirusa! Wirusa wymyśliły władze po to, aby jakoś zmusić ludzi do siedzenia w domu, aby w tym czasie można swobodnie budować maszty 5G. Ludzie muszą siedzieć w domu, aby nie umierali w wyniku promieniowania emitowanego z budowy wspomnianych masztów, ponieważ np ptaki które latają w pobliżu masztów spadają martwe na ziemię w trakcie lotu.

Poza tym, gdy maszty będą gotowe to wtedy nagle niby powstanie szczepionka na koronawirusa, ludzie będą się dobrowolnie szczepić myśląc, że to przeciwko Covid19, a tak na prawdę to będzie szczepionka chroniąca przed promieniowaniem 5G, a dodatkowo w szczepionkach będą mikrochipy, dzięki którym władze będą mogły bezproblemowo kontrolować każdy nasz ruch. Hahahahahahahhahahahhaha

Mało tego, ostrzega nas by wyłączać router w domu gdy nie korzystamy z neta. Ewentualnie zmienić pasmo 5GHz, na 2.4GHz bo....5GHz to przecież to samo co słynne 5G. Takie informacje techniczne przekazał jej konkubent.

Dodam, że owa kolezanka była trzeźwa, a także nie zażywa żadnych substancji psychoaltywnych. Wszystko co mówiła, mówiła świadomie i z przekonaniem.

#koronawirus #5g #teoriespiskowe #foliarze #foliarskieopowiesci #covid19 ##!$%@?
  • 10
@Zachar87ck: matka mojego kumpla #!$%@? podobne bzdury, do tego wg. niej ziemia jest oczywiście płaska, masoni inwigilują każdego, jesteśmy produktem korporacji itd.
na pierwszy rzut oka normalna, nawet ładna mamuśka a w rozmowie okazuje się wręcz szalona XD