Wpis z mikrobloga

Czy w innych krajach europejskich naród jest równie głupi jak u nas? Nie chce tu uogólniać, no ale w tym kraju poklask dostaje jakiś dziki trener co drze mordę do kamery (czyli pobudza najprostsze instynkty bo ludzie słuchają najgłośniejszego). Już nawet nie wspominam o tym, że typ jest pewnie po gimnazjum a udaje, że ma dyplom z medycyny i specjalizuje się w chorobach zakaźnych. Czy tylko w tym kraju, wierzy się w to, że 5G nas zaczipuje i to masoneria jak 100 lat temu kanalizacja pod Warszawą? Dziś czytałem nawet, że koronawirus w formie którą obecnie znamy, był z nami od kilku lat. Tak, dlatego tylko 5% Holendrów ma przeciwciała( ͡° ͜ʖ ͡°). No ja tam nie wiem, nie znam się to siedzę cicho i korzystam z suchych danych. W tym kraju, 60 letnie grażyny pracujące od 40 lat w jednej fabryce pod Ciechocinkiem są fejsbukowymi ekspertkami od wirusów. Jakim cudem, inne kraje trzymały nas tyle lat w niewoli?

#koronawirus #krajzdykty #polska #bekazpodludzi
RwandyjskiFront - Czy w innych krajach europejskich naród jest równie głupi jak u nas...

źródło: comment_1587115192dl4vIqu2Xl45Q3A6ZEfvtY.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@RwandyjskiFront Oj tam, Dziki czasem przesadza, ale generalnie dobrze punktuje matołów, ignorantów i pseudocelebrytów z internetu. A że drze mordę? Cóż, taki sobie wizerunek wypromował ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Odpowiedź na pytanie brzmi: tak. Ale żeby to wywnioskować trzebaby trochę poczytać, a nie ma na to czasu bo trzeba zrobić narodowe samobiczowanie w necie.
  • Odpowiedz