Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak byłem w podstawówce, kiedy wyszedł dodatek Noc Kruka do Gothica - piękna to była symulacja choroby z rana i teatr przed rodzicielką.
"Zostaniesz za to w domu i będziesz się uczyć" - no taki #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic #wspomnienia #gry
  • 12
  • Odpowiedz
@Bazarnia: Ja do dziś pamiętam, jak pierwszy raz grałem w G1 i jakoś po tym nieudanym przyzwaniu śniącego w obozie na bagnie mama mnie zawołała na kolację i przez ~20 minut wpieprzałem kanapki wpatrzony tępo w przestrzeń, bo się zastanawiałem co z Y'berionem i co ja w ogóle teraz mam robić XD
  • Odpowiedz
@aksal89: Ja miałem tylko demo G1 z jakiejś gazetki w 2001 roku xD Przywoływałem ścierwojady na cheatach z kuzynem i ekpiliśmy, bo już nie było co robić.

W dwójce natomiast nie wiedziałem o co chodzi z górniczą doliną i łaziłem na końcu mapy na północy i wspinałem się po skałach.
  • Odpowiedz
@Bazarnia: Ja po szkole jechałem z tatą do Media Markt. Tak czy siak, jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że po instalacji wydupiało błąd i fix polegał na wrzuceniu cracka :D
  • Odpowiedz
@Bazarnia: Ooo panie. Ja w przeddzień zachorowania na ospę wietrzną kupiłem Heroes 3. Choroba trzymała mnie 3 tygodnie, swędziało mnie wszędzie, miałem gorączkę, ale podczas giercowania zupełnie mi to nie przeszkadzało. 3 tygodnie jak z bicza strzelił
  • Odpowiedz
@HachiRoku: @aksal89: jak miałem 7-8 lat to pierwszy raz grałem w G1 i pamiętam, że się popłakałem jak mnie wyrzucili ze starego obozu xD. Szukałem zapisu sprzed kamieni ogniskujących, ale nie miałem. Dopiero następnego dnia mnie jeden kolega uświadomił, że z SO zawsze się zostaje wyrzuconym i tak ma być
  • Odpowiedz
@Rodjer: ja sobie sam zepsułem niespodziankę, bo akurat jak szedłem do SO wszedłem w ekran postaci i zauważyłem brak gildii, ale i tak uważam, że ten plot-twist był zajebisty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bazarnia Gothic to była moja pierwsza gra RPG z tak otwartym światem. Jaki ja wtedy byłem podekscytowany, że w każde miejsce można wejść i właściwe nic mnie nie ogranicza xD
Brakuje mi w sumie tamtych dni, gdzie człowiek o nic się nie przejmował. Odrobiło się lekcje i można było zasiadać do wspaniałej przygody. Dzisiaj często czasu brak i przyjemność z rozgrywki jakaś mniejsza, nic już tak bardzo nie wciąga : /
  • Odpowiedz
@MatiBicek: no ja tęsknię za czasami gdy potrafiłem sobie znaleźć zajęcie w Gothicach jak "urządzanie domu", sortowanie przedmiotów między skrzyniami na jedzenie, wyposażenie i pozostałe a przy sobie mieć tylko niezbędnik no i koniecznie wracać spać na noc albo czekać na poranek w jaskini i przy ognisku... Teraz to #!$%@?ć eq, #!$%@?ć chatę, kimać na włamach gdy low hp, 0 wczucia...
  • Odpowiedz