Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Piszę przez anonimowe aby nie zostać wystalkowanym.

Poznałem przez internet ( nie #tinder czy inne aplikacje randkowe) pewną dziewczynę. Piszę z nią pewien czas już, codziennie po kilka godzin praktycznie. Z żadną #rozowepaski jeszcze tak mi się nie rozmawiało, obie strony inicjują kontakt więc jest chyba wzajemność intencji, ogólnie bez większego rozpisywania się: mocno zależy mi na tej relacji.

Problemem jednak jest #koronawirus, obecnie jesteśmy w innych miastach, nie mamy jak się bardzo spotkać, a oboje wyszliśmy z takimi planami, przez co martwię się iż zanim sytuacja wróci do normy jako takiej, straci mną zainteresowanie. Stąd pytanie do #niebieskiepaski oraz #rozowepaski, czy macie jakieś rady w tej sprawie? Co zrobić aby przez ten czas kontakt się nie urwał oraz aby nie wpaść we friendzone? #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: za kilka dni już będzie można się przemieszczać więc możecie się umówić na na korona randkę z 2m dostępem. A tak na serio, to jak jej też się dobrze gada z Tobą to poczeka. Mój kolega poznał dziewczynę na timderze i rozmawiali ponad rok z przerwami. W końcu się spotkali i są razem, nie każdemu się bardzo śpieszy, zwłaszcza, że mamy wyjątkową sytuację.
@AnonimoweMirkoWyznania: Wrzuć na luz brat, nie czytaj wredot z postów nademną bo na nich szkoda strzępić ryja. Jeśli do siebie pasujecie to taka pierdoła jak brak spotkania w 4 oczy nie będzie problemem. Bądź sobą :) No i powodzenia bratan ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ykuleczka: no, źle napisałam, nie "normalnie", ale normalniej, w sensie już otwierają lasy, parki i dzieciaki mogą wychodzić bez rodziców od 20tego więc można się gdzieś umówić na spacer, nie tak jak teraz, że za spacer grozi kara kilka k. Oczywiście na randkę do knajpy nie pójdą, ale jakoś już się spotkać będzie można. Oczywiście tego nie polecam, ale jak gościu oszalał z miłości i nie wytrzymuje to za kilka dni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: no po prostu sie spotkajcie, co za problem ;p

Pociągi jeżdżą sobie normalnie, samochodem normalnie można się poruszać.
Podstawowe środki ostrożności, rekawiczki, maseczka, plyn dezynfekujący i tyle.
Od 20 kwietnia juz bez problemów spacer na powietrzu itd.

Poza tym dlaczego uważasz że miałaby stracić Tobą zainteresowanie? Ludzie normalnie się tak poznają i gadają sobie miesiącami.

Jeśli macie jakis dystans między sobą to wlaczcie skypa i tyle ;p