Wpis z mikrobloga

@Sloneczko: A orientujesz się ile kosztował diesel obecnie?
@blunch: Do tego Carefura musiałbym się za dużo przez Łódź przebijać. Faktycznie Orlen na Obywatelskiej powinien być ok.
Jeszcze chyba stacje Amic mają dobrą cenę 3,82 bodaj widziałem.
@Gorthin nie dam sobie ręki uciąć jak jest teraz ale parę dni temu ropa była po 3.63. a jakbyś chciał jeszcze taniej to Artus między Rosanowem a Ozorkowem przy starej jedynce miał 3.49 - ale nie wiem czy jeszcze jest otwarty.
@Sloneczko: Zamknięty, przejeżdżałem w weekend. W ogóle to stacja widmo, nigdy nie widziałem, aby ktokolwiek tam tankował auto, a teraz jest baner, że sprzedadzą tą stację.
@blunch historia tej stacji zawsze była owiana złą sławą, inny powód to pobliski lotos i Lukoil/Amic. Chociaż nie powiem, ja do swojego auta do kościoła w życiu bym tam nie zatankował ale gruza pancernego 1.8 TDDi to pod korek, jeździ jak rakieta ;)
@Sloneczko: @blunch: To chyba skorzystam z tego Tesco przy sw Teresy bo jadę w tamtym kierunku. U mnie bp i Orlen 4,22 za on to strasznie słabo. A mam prawie cały bak do nalania. A większość stacji to ta sama ropa z tego samego źródła więc po co przepłacać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gorthin: polecam kerfura na przybysza, paliwa w #!$%@? tanie a dobre, az dziwne, na przykladzie gazu, zazwyczaj jak jest tani to auto kiepsko jezdzi na takim albo wlewa Ci magicznie wiecej niz pojemnosc butli, a tam gaz dobry i wchodzi w butle ile powinno.