Wpis z mikrobloga

@Denali: @mroz3: Przecież MPK to pewnie już cienko przędzie z powodu zmniejszonej ilości osób, które poruszają się komunikacją miejską, a oni chcą jeszcze by była ona darmowa do końca epidemii. Z różnych źródeł można się dowiedzieć, że tam PANDEMIA, a nie epidemia może potrwać z 1-1,5 roku. Ci Anarchiści to chyba z myśleniem mają trochę na bakier. Tłumaczyć nie trzeba ile to kasy by poszło jakby tak na okres np.
@Domciu: tylko że oni chcą darmowej komunikacji bo twierdzą że pieniądze z likwidacji stref ekonomicznych i czegoś tam jeszcze pokryją różnicę

ehe
@mroz3: a to pierwsze słyszę. Ogólnie super plakacik. Graphic design is my passion
@plnk @krave: również się zastanawiam o co cho z tymi strefami wyzysku xD.
@Tommy_: a potem płacze, że miasto kredyt musi i hurr durr zadłużone.
@mroz3: No spoko, ale te pomysły nie mają żadnego sensu. Darmowe MPK, brak czynszu od lokali komunalnych i brak stref ekonomicznych, z których miasto pewnie też ma zyski spowoduje, że z czego Wrocław ma mieć kasę? To 100 mln z pożyczki ma wszystko pokryć? Jacy to Anarchiści, prędzej Debiliści, że z takimi pomysłami chorymi startują do Jacy. Powodzenia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mroz3: Panie Boczek, ale niszczyć to trzeba umić i to z głową, prawda? Sami pewnie pracują w firmach opartych na kapitalizmie, gdyż taka jest kolej rzeczy, więc to totalna obłuda z ich strony :D

@Denali: Słuchaj, no jeśli taki sezon grillowy w internecie jest to czemu by nie :D
@Domciu najgorsze ze nie pracują. Często gęsto to ludzie że squtow mający siano we łbie.

@Denali najgorsze jest to, że przez takich kretynow sensowny pomysł darmowej komunikacji miejskiej jest od razu wywalony do kosza. Bo dało by radę to zrobić ale trzeba by było przeliczyć i np. Stwierdzić że tylko płacący we Wrocławiu podatki mają ja darmowa (plus gminy oscienne jeśli by swoją też użyczyły za darmo). Sposobów jest mnóstwo tylko trzeba
@Darth_Gohan: Akurat na myśli miałem tych co pracują o reszcie wiadomo co i jak ;) A co do darmowej komunikacji ogólnie rzecz biorąc pomysł jest przyszłościowy, ale według mnie jeszcze dużo wody w Odrze musi się upłynąć by tą ideę urzeczywistnić z głową, a nie na #!$%@?.