Wpis z mikrobloga

@lIENll: Ostatni ktory mi tak mowil przy OP 6. Teraz sie nie odzywa (bo przeciez to wcale nie mulilo heh), wciaz sie nie rozliczyl z zakladu (co ciekawe kupil sobie ip11 pro a nie op7)
@Need: 2 lata aktualizacji Androida chyba wystarczy? Łatki zabezpieczające będziesz dalej dostawał. Nowsze wersje androida i tak nic ciekawego nie wnoszą. Większość wymienia telefon co 2 lata więc 2 lata aktualizacji Androida spokojnie wystarczy. Jeśli korzystać przez 5 lat z jednego smartfona to kup sobie coś od Apple i będziesz miał spokój.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal36272: samsung ma tylko taką zalete, że ma jacka. Mam S9 od roku i ciągle cos się w nim #!$%@?. Np. powiadomienia smsów mi nie przychodzą teraz
@lIENll: Nie wiem może jestem już za stary i mam telefony po 3-5lat, bo nie potrzebuje co chwile "świecić nowościami" teraz mam ip8 i pewnie go na se2 zmienię bo lubię cechy ip8. W międzyczasie jako firmowe używałem OP/Sgalaxy/Huaweia, każdy z nich mulił.
2 lata aktualizacji Androida chyba wystarczy?


@lIENll:

Nie, nie wystarczy i fakt, że to bronisz jest zabawny biorąc pod uwagę ceny flagowych Samsungów. Po prostu ten iPhone jest jest bezkonkurencyjny w swojej cenie, bo oferuje najlepszy stosunek ceny do jakości IMO jak ktoś korzysta z bankowości na telefonie czy innych poufnych danych to powinno mu na tym jak najbardziej zależeć.
@LosB: Akurat do SE 2020 nic nie mam bo to najlepiej wyceniony iPhone w całej historii tej firmy. Od Apple miałem 6S, 7 Plus i XS, miałem też dużo telefonów z Androidem: S6, S7, S8, S9, S10, OnePlus 7 Pro i żaden z nich mi nie mulił. Lubię czasami wrócić do iOS'a jak Android mi się znudzi i mam jakieś tam porównanie między tymi systemami. Nie wiem co ludzie mają z
Skąd jesteś? Chcesz to się spotkamy i dam Ci potrzymać mojego OnePlusa 7 Pro który ma rok, jak udowodnisz mi, że muli to daje Ci 1000 zł, a jak nie udowodnisz to Ty mi dajesz 1000 zł, zgoda?


@lIENll: wystarczy otworzyć pare aplikacji żeby ten twój oneplus się zesral, podesłać instrukcje?