Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@L3gion: rzecz w tym że tak średnio opłacalny dla Polaka :p wyda z VATem ponad 2,5k na telefon którego ekran jest przedpotopowy (nawet w porównaniu do takiego sgs10e), baterii pewnie nie wsadza jakiejś godnej, ramu już nie wsadzili tyle ile w normalnej 11(poprzedni SE mimo że był tani to wszystkie wnętrzności miał jak pełnowymiarowy flagowiec), a to jeszcze nie wszystko. Gdyby kosztował jeszcze mniej możnaby mówić o tej super opłacalności. Tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: bez ramek, z wtopiona kamerka, lepsze kolory i rozdzielczość xd no lepiej chyba jak bedziesz go używał do samoobrony w nocnym :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PolishOnion: miałem SE, mam iPada mini 4 i się dławi od dłuższego czasu/przeładowuje strony/dławi, a mam same podstawowe apki bo używam tego tylko do gazet/YT/Spotify/scrollowania wypoku. Niestety pewnych sprzętowych barier się nie przeskoczy najlepsza optymalizacja, chociaż doceniam jak to wygląda u Apple.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gnt_1: no ale ja nie chcę ich zabijać tylko trzymać w tle, tak jak trzyma np. mój xiaomi mi6 (nie wiem ile tam jest 4 czy tam 6) :p a propos ładowanie - SE dostanie szybkie ładowanie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shashek: ale android sam ubija te aplikacje także więcej niż 4 GB ramu jest w sumie niepotrzebne bo praktycznie nigdy nie zostanie użyte
@gnt_1: Możliwe, mój notes siedzi na androidzie 9 z nakładką OneUi 1.0. Czekam aż wystarczająco spadną ceny note 10+ a jeśli nie to na note 20+. Gdyby nie bateria w ogóle nie myślałbym o zmianie. 3300mah to za mało.
którego żaden flagowiec nie mógłby się wstydzić


@PolishOnion: mógłby
FHD 60Hz we flagowcu w 2020 roku? To jest ok ekran, ale nie flagowy, nie ma się co oszukiwać, to takie wmawianie że Xiaomi to ta sama jakość co droższe androidy tylko tańsze
@Shashek: To nie to ze apple jest drogie tylko ze Samsungi za rok są warte 50% ceny premierowej.
Przecież s10e kosztował na premierę 3299zl a to ze teraz wart nowy jest 1700zl ¯_(ツ)_/¯
To nie wina apple ze ludzie nie chcą sprzedawać iPhone za 1/3 ceny.
@justkilling: Ah tak bo przecież widać podczas użytkowania różnice między 2k a FHD ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Poza tym mówimy o tel za 2k zł, ile telefonów w tej cenie ma 90 lub 120 Hz?
Wojny na cyferki pozostaw na androidy
@PolishOnion: nie będzie kosztował 2k w Polsce, podejrzewam że 2,3k-2,5k a w tej cenie masz chociażby oneplusa 7pro z 1440 x 3120 i 90 Hz

Możesz oczywiście uważać że to wojna na cyferki, ale tą różnice w ekranach będzie po prostu widać.
@PolishOnion: no ja z pamięci podałem, głównie dlatego żeby się nie czepiać softu bo na 1+ mówi się że to najbardziej zbliżony telefon do iOS w świecie androida (softowo, mają po prostu dobry soft bez udziwnien i miliarda opcji a'la xiaomi) a myślę że kilka jeszcze by się znalazło

No i odświeżanie widać bardziej, ale rozdzielczość też, chociaż oddaje że to jest dość duży telefon więc rozmieszczenie pixeli na cal kwadratowy
@L3gion: W androidzie już to naprawili. To prawda, że iPhone działał sprawnie nawet cztery pięć lat po otwarciu. Miałem 4s, który jak wyszła 7 działal sprawnie jako zapasowy telefon dla dziewczyny. Teraz mam Androida od 2,5 roku i również działa jak z pudełka. I to jest ogólny trend w telefonach z systemem Google.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArekPe: sgs8 z oneui i mi6 miui, ale najbardziej o dziwo odczułem na iPadzie mini 4 problem ubijania aplikacji. Ale z góry mówię wiem że to starszy sprzet niż te dwa telefony