Wpis z mikrobloga

Polska to tak biedny kraj że nawet jej nie stać na stan wyjątkowy. Nawet Czechy stać. W przypadku jakiegokolwiek konfliktu zbrojnego ten papierowy kraj ma fundusze na jakieś 4 godziny bo w tyle się paliwo w czołgach skończy. Wirus który zabił w 286 osób w 40 000 000 kraju pokazał ze to państwo jest bankrutem.
#koronawirus #polska
  • 136
  • Odpowiedz
@co_jest: "Dałem Ci źródło" serio? Project Madisson nazywasz tym źródłem? xD
Prosiłem Cie o dane hisotryczne a Ty mi rzucileš tym?
Jeszcze dobitniej pokazałeś, że nie masz żadnej wiedzy historycznej, żadnwgo wykształcenia i jak przystało na niewykształconego w danej dziedzinie, wybierasz jakieś pojedyńcze drogi na skróty w postaci "źródeł" xD

Ile ksiażek histoeycznych z zakresu mediewalizmu przeczytałeś? Zero? I właśnie dlatego łatwo przychodzi Ci przyjmowanie prostych i jasnych
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust ,,project Maddison,, to jest nazwa pracy historyków z Uniwersytetu w Groningen, jeśli dla Ciebie prace historyków nie są źródłem to ok XD. Po tym przestałem czytać, bo znowu jak zdarta płyta się powtarzasz. Najpierw naucz się kultury, a potem do ludzi.
  • Odpowiedz
@co_jest: ależ oczywiście, że każda praca naukowa jest źródłem. Problem chłopczylu jest w tym, na ile takie źródło możemy uznać za naukowe (rzetelne) a na ile nie

Czytałem o tym projekcie kilka ładnych lat temu ale o ile mnie pamięć nie myli to jest to praca... czterech doktorantów (czy tam pięciu) xD
I o ile mnie pamięć nie myli, ilośç błędnych estymacji czy nieudolność skompensowania zestawień per capita sprawiły że ten projekt nie otrzymał uznania środowisk naukowych.

I teraz popatrz na bardzo ważna kwestie: tak niepewny naukowo pojedynczy obiekt obierasz na FUNDAMENT swoich tez. Rozumiesz? Dokonujesz bydowy pewnego konstruktu światopoglądowowgo, do bólu prostego i za fundament tych tez obierasz coś takiego. Nie setki książek historycznych, opracowań naukowych itp, tylko coś takiego. A dlaczego? No właśnie dlatwgo ze potrzebujesz prostej wizji i prostego fundamentu. Wszystko to co pisalem wczesniej sie sklada w jedna calosc. Ile trzeba Ci pokazac zenys w koncu zobaczyl smutna rzeczywistoac i cos w sobie zmienil? Walcz zkompleksami i swoim przegeywizmem, zabij prymitywne chochoły w swojej główce, zabij dysonanse
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: Jestem prawdopodobnie starszy od Ciebie, a z osobą bez kultury nie będę rozmawiać. Jak widać małe masz pojęcie o tej pracy naukowej jak i o jej autorach. Na tej pracy opierają się niektórzy polscy profesorowie (stąd o niej usłyszałem : )). Zresztą nie znam opracowań historyczny (poza Normanem Davies'em XDSSDS), które stałyby na stanowisku, że Polska była zbliżona gospodarczo do zachodu (nie była). W toku całej naszej dyskusji nie
  • Odpowiedz
@co_jest: Na moje oko masz z 20-23 lata, jeśli masz dużo więcej to tym gorzej dla Ciebie chłopczyku.

Zdradz mi jacy to polscy profesorowie sie na tej pracy wzorowali?
Zdradz mi cos nieprawdziwego napisalem o tej pracy, jakie nieprawdziwe zarzuty? Rozumiem ze zamkast podac argumenty, to wolales napisac "masz male pojecie o pracy1!!". Prosze, po kolei odnies sie do moich wszystkich kilku zarzutow.

To ze nie znasz ooracowan histoeycznych, ktore opisywylaby sytuacje polityczna XV wieku niestety slabo o Tobie swiadczy. Gorzej, to ze nie wiesz, ze Polska w okresie Zlotwgo Wieku byla w czolowce gospodarczo i kulturowo panstw Europy swiadczy o tym, ze nje tylko nie przeczytales zadnwj ksiazki z zakresu mediewalistyki, ale tez nie chodzikes na lekcje hiatorii czy nie przeczytales
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: #!$%@? XDDDD. Koleś neguje źródła doktorów czy profesorów, którzy mają wymogi przy pisaniu swoich prac oraz swoich promotorów, a następnie jako źródło podaje mi WIKIPEDIĘ XDDDDDSSSS. Dobra, typie, koniec, żegnam XD.
  • Odpowiedz
@co_jest: Ty jesteś serio upośledozny, oraca naukowa oznacza zawsze naukowy konsensus? xD
Ty w ogoke wiesz jak dziala metodologia naukowa, skonczyles w ogoke liceum?
Sa prace doktorantow o kreavjonizmie itp tylko co to ma do rzeczy?
Miales napisac ktore zarzuty Projektu Madison sa nieprawdziwe, nie zrobiles tego
Miales podac oparcie swoich tez z twgo projektu, nie podales
Miales poczytac PODSTAWOWE ZRODLA (tak, na wikiledii sa zrodla) do wiedzy na historycznej na poziomie gimnazjumi twgo... nie zrobiles
  • Odpowiedz
Koleś neguje źródła doktorów czy profesorów, którzy mają wymogi przy pisaniu swoich prac


@co_jest: Nie wczytywałem się o co się kłócicie, ale to aż muszę skomentować. Jako współautor kilku prac zdradzę ci sekret - nie ma absolutnie żadnych wymogów przy pisaniu pracy naukowej ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Pytanie tylko kto ci twój artykuł opublikuje, jeżeli praca została opublikowana w
  • Odpowiedz