Wpis z mikrobloga

Widzieliście nowe filmiki psychopaty? On już ma taki ból tyłka i obsesje na punkcie menela, że tylko to zostało w jego głowie.
Tak się zastanawiałem dlaczego. No jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Ponoć oblech nie ma roboty już i siedzi w domu po całych dniach, bez kasy to mu się w głowie pier...
Zazdrości menelowi, że zarabia na knurze. Nie jestem fanem menela, ale jeszcze bardziej od niego nie lubię rudego psychola. No i bawi mnie strasznie coraz większy ból tyłka i pogłębiająca się psychoza rudego. Żyłka mu teraz w tyłku pęka.
Gdyby go tak jeszcze odciąć od Strusia to odrazu wylądowałby w Choroszczy.
#kononowicz #patostreamy
  • 8
@SVETER:
No ale psychopata ma duży wpływ na Strusia dlatego musiałby tam zadziałać ktoś okuratny z okolic w stylu US17, Fiodora, czy Pato(chociaż Pato u Strusia spalony).
Wtedy pozbylibyśmy się całkowicie rudego oblecha.
@GadajacyOdbyt: Okuratny czy nie i tak każdy predzej czy pozniej ma klopoty, ze sie z nimi zadal, a kazdy poza sradkiem ma jakas tam godnosc i nie pozwolilby sobie, zeby go jakis szczur czy knur obrazali i pomawiali dlatego ciezko zeby sradeczka raz na zawsze #!$%@? ze stanowiska. Naplujesz mu w pysk, ale zadzwonisz i jest ok.