Wpis z mikrobloga

@mchmjszk: Szczerze? Rocznik jest mi kompletnie obojętny, byle motor był w miarę duży i niezawodny. Ma służyć tylko do jazdy po mieście i sporadycznych wycieczkach za miasto, gdy obecna sytuacja się unormuje. Oczywiście, najlepsze byłyby nówki, ale za tyle (nawet jeśli dołożyłbym tego tysiaka więcej) dostanę tylko wyroby z Chin.
@AzazulPazuzu: Ja kupiłem z 2006( chyba ostatni rocznik z kopka) dałem o ile dobrze pamietam 3500 wymiana całego napędu, regulacja gaźnika itd wszystko łącznie wyszło około tysiąc złotych, i szczerze, więcej bym nie dał za ten motocykl, kupowałem go w takim samym celu jak ty i gdybym drugi raz mógł wybrać kupiłbym jakiś skuter 125, przynajmniej jest miejsce żeby coś schować.
Z tym, ze mi spodobało się na tyle, ze kupuje
@AzazulPazuzu: Skoro ma to być 125cc i głównie miasto, nie lepszy byłby skuter? Mam i moto i skuter i użytkowo praktycznie już tylko ganiam kiblem, moto do funu i czasem trasy:

Skuter 125 w mieście:
+ mało pali
+ bardziej wąski i zwinny
+ automatyczna skrzynia - nie trzeba się #!$%@?ć ze zmianą biegów
+ domyślnie więcej przestrzeni bagażowej
+ jeśli ma 12+ koni, osiągi do miasta są wystarczające (jako "wystarczające"
@PancakeV
@knoor
@ethics
@BajerOp A jak ktoś używa motocykla żeby przejechać z 10 razy niedaleko nad jezioro w sezon i raz na tydzień po bułki do sklepu to warto czy nie warto ? 185cm wzrostu, do tej pory jeździłem 2 lata ogarem 205. Jedyne co mnie motywuje do jednoślada to fakt, że takie 125 kupię w miarę tanio bez konieczności kat. A. Kibla nie chce jakich by nie miał zalet, bo zależy
@Kejran: Moim zdaniem to moto jest wlasnie stworzone do takich rzeczy. Użytkowy, mały pierdzik. Minus jestes za wysoki na takie moto. Jak do bujania sie gdzies po wiosce to wystarczy ale to sama funkcje spelnilby kibel z auchan za polowe tej ceny ale kibla nie chcesz.
@PancakeV
@BajerOp Myślałem jeszcze o zakupie jakiejś większej pojemności i pójściu odrazu na prawko ale boje się, że skończę w sklepie mięsnym.
Jeszcze mam pytanie do cen motocykli, to normalne, że w cenach 125 chodzą takie #!$%@? 500/600/750 pojemności ?