Wpis z mikrobloga

@JavierDaY mój biologiczny ojciec znikął (a dziwne bo czarny nie był) jak matka była w ciąży. Taka w sumie twoja prawna aborcja. Z punktu widzenia dziecka powiem Ci że to jest coś, czego się nie wybacza i jest to traumatyczne. Jako nastolatka zastanawiałam się w czym jestem gorsza od jego innych dzieci (regularnie sprawdzałam jego FB), dlaczego to zrobił, czemu nie dał mi szansy. Jak po 20 latach próbował kontaktu to kazałam
wyobrażam sobie zostawić dziecka z moimi genami na pastwę losu.


@Eatingunicorn: to nie zostawiaj. Prwnie lepiej by było jakby zajmował sie tobą z musu nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) najlepiej by było gdyby ci codziennie wprost dawał fo zrozumienia że twoje przyjście na świat zrujnowało mu życie. No ale przynajmniej byłby honorowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JavierDaY: To rusz dupę, a nie mordę sobie feministkami wycierasz? Umiesz tylko płakać na wykopie i krzyczeć, że feministki nie walczą o Twoje prawa (a co śmieszne, też zdarza im się walczyć o prawa mężczyzn). Nie widzisz w tym śmieszności? Jeszcze to co proponujesz ogranicza kobiety więc czemu feministki miałyby o to walczyć?
@chrominancja: Już przechodzimy do agresji xD. Nazwanie Cię otyłą feministką zabolało? Nigdzie nie płaczę i nie krzyczę, nawet nikogo nie obrażam, więc nie wiem o co się plujesz. W dodatku to ty zachowujesz się w sposób dokładny jaki opisujesz, więc zluzuj, bo Ci się fałdy spocą.
@JavierDaY: Nie, nie przechodzimy bo w dupię mam czy nazwiesz mnie feministką czy nie xD Wypowiedź utrzymuję w stosunku do ciebie w tym samym tonie cały czas.
Płaczesz, o tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/48760181/skoro-kobieta-chce-miec-pelnie-praw-aborcyjnych-to/#comment-172394651

W dodatku to ty zachowujesz się w sposób dokładny jaki opisujesz, więc zluzuj

Wtf? xD Gdzie płaczę o to, że mężczyźni nie walczą o moje prawa? xD Co to w ogóle za odwracanie kota ogonem? Nie wiem na co liczysz