Wpis z mikrobloga

Witam państwa kolejnego dnia.
Pragnę poinformować, że właśnie zawarłem TRANSAKCJĘ SPRZEDAŻY moich udziałów w gigancie obówniczym CCC za kwotę 56zł/akcja. Zakupione zostały za 1028 POLSKICH ZŁOTYCH a sprzedane za 1680zł co daje 63,5% zysku.

Wszystkich którzy jeszcze nie wiedzą pragnę również poinformować, że moje akcje POLSKIEGO KONCERNU NAFTOWEGO ORLEN zostały również sprzedane po kursie 64,9zł z zyskiem 35% co dało 450 zł zysku.

Aktualnie mój KAPITAŁ został zainwestowany w spółki: OPONEO, PLAY oraz VIVID GAMES.

Ze spraw bieżących: Postanowiłem, że jako ekscentryczny INWESTOR powinienem znaleźć sobie kobietę. Jednak nie taką na moim poziomie lecz zwykłą szarą dziewczynę, której swoim bogactwem zawiruję w głowie. Postanowiłem, że gdy będzie w półmroku lepiła garnek na tym takim kole które się kręci ja usiądę za nią z gołym torsem, przytulę się i położę moje dłonie na jej dłoniach i tak będziemy razem lepić ten garnek jak w amerykańskim filmie o bogaczu.

Pozdrawiam i do usłyszenia!

#poteznyinwestor #gielda
C.....a - Witam państwa kolejnego dnia.
Pragnę poinformować, że właśnie zawarłem TRA...

źródło: comment_1586937239yEudgGYmXDB2c0WxFqQ7NO.jpg

Pobierz
  • 47
@Czachaaa: spoko, pracowalem tam rok temu, w branzy siedze od 12 lat. Sam wyszedlem z vivid z dobrym zyskiem, ale teraz to juz patrz na nanich w longtermie. Tak do konca roku. Boombit bedzie rosl, zobacz jak ladnie sie ogarneli w ciagu roku.