Wpis z mikrobloga

Przez ostatnie cztery lata planowałem napisać sobie apkę dla mojej niszy biznesowej (integracje automatyki przemysłowej w auto-motive). Z racji, że człowiek zapracowany, to przez cztery lata brakowało zapału, żeby jeszcze wieczorami dobijać się nauką jakiegoś programowania (w sumie mogłem nauczyć się za młodu, jak był na to czas, ale tego już nie naprawię). Od ponad tygodnia jestem na #kwarantannadomowa pod nadzorem i przez ten tydzień nauczyłem się więcej #programowanie niż przez te cztery lata. Korzystając z oficjalnego tutoriala #django, który dla dalszego szlifowania skilla postanowiłem rozszerzać o funkcje, które planuję w swojej aplikacji, napisałem już kilka funkcjonalności, które będę potem przenosił do swojego projektu. Na razie oczywiście nie wygląda to jeszcze super pięknie, ale mogę już sobie powiedzieć szczerze, że napisałem coś, co zadziała i może nawet będę miał z tego niezłą kasę. Dziękuję ci #koronawirus #naukaprogramowania #chwalesie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@messenjah: tak bez szału. Nie jestem aż tak kumaty, żeby już sobie radzić z dokumentacją, ale pisanie klas nie było mi obce. Dużo pomaga stack. Jedną rzecz podpowiedział mi jeden z mirków i jakoś to idzie. Natomiast najwięcej pomógł mi chyba poniższy tutorial.
H.....o - @messenjah: tak bez szału. Nie jestem aż tak kumaty, żeby już sobie radzić ...
  • Odpowiedz