Wpis z mikrobloga

Wczorajszy wysryw o podejściu różowych do prawiczków:

Rzeczywiście, część różowych jest "normalna" i nie robi wielkich problemów z bycia prawiczkiem. To są te dobre i miłe różowe, które nie są tinderówkami ani julkami. Ale przyglądając się bliżej, wypowiedzi te wyglądają mniej więcej tak:

"Prawiczek hihi. To słodkie. Musiałabym go dużo nauczyć, to nawet podniecające xD"

"Eee nie no, spoko. Każdy kiedyś ma ten pierwszy raz. Będzie nieudolny, ale nauczy się".

W tego typu wypowiedziach (najbardziej przychylnych dla prawiczków!) nadal bycie nim jest uznawane za pewien problem i dysfunkcję. Różnica jest taka, że te różowe podejmują się rozwiązania tego problemu z powodu swego rodzaju... empatii. Tej samej empatii, jaką odczuwa się wobec osób upośledzonych.

Po drugie zauważcie, że zawsze pytane różowe okazują się być doświadczone. Dlatego dla nich prawictwo jest dziwne - bo same się ciągle ruchają, od liceum. Jak masz życie pełne seksu, to jest dla ciebie dziwnie, że ktoś inny tego nie robi.

Upraszczając, zdaniem tych "miłych, dobrych i normalnych" różowych prawiczek jest gorszy, "ale to nie znaczy, że go z tego powodu mam skreślać". Ale jest gorszy! To tak jak facet 170 cm jest gorszy od tego 185 cm. Bycie prawiczkiem jest WADĄ, a te wrażliwe i "normalne" laski po prostu akceptują to wadę. Ale NIGDY nie potraktują jej jako zalety. Podobnie jak wzrost 170 cm nifdy nie będzie zaletą.

Jeżeli chłopak podoba się różowej, a ona dowie się, że jest on prawiczkiem, no to może go z tego powodu nie skreśli, ALE jednocześnie wolałaby, żeby on tym prawiczkiem nie był. Lepiej by się czuła wiedząc, że on już ruchał. A w drugą stronę to nigdy tak nie działa. Czy ktoś kiedyś słyszał rozczarowaną różową piszącą "mój facet nie jest prawiczkiem! czyli już miał inną!" Nie? No właśnie.
#logikarozowychpaskow #przegryw #seks
  • 15
Po drugie zauważcie, że zawsze pytane różowe okazują się być doświadczone. Dlatego dla nich prawictwo jest dziwne - bo same się ciągle ruchają, od liceum. Jak masz życie pełne seksu, to jest dla ciebie dziwnie, że ktoś inny tego nie robi.


@Reflexiej123: To jest powszechnie znany mechanizm, tak samo jak mnie śmieszą różowe które pracują i zarabiają jakiś ochłap i mówią że zarabiają pieniądze xDDD