Wpis z mikrobloga

  • 0
@mpetrumnigrum: Mam 187cm wzrostu. Niewiele jest motocykli na których mi wygodnie i na których chociażby wyglądał ok. Transalp jest nawet dobry dla ludzi poniżej 170cm wiec wyglądałbym na psie a podróżowanie nim to już czysty masochizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale przyznać trzeba ze te wersje z wczesnych lat produkcji są nie do zajechania.
  • Odpowiedz
  • 0
@Aeciatko: lepiej serce niż plastiki. To teraz czas na crosstourera albo crossrunnera?


@ImeNs: Pod warunkiem ze jako drugi bo ten jest zbyt fajny. Jeździłem Afryką nowa i fajne moto ale nie mój styl wiec jak będzie mnie stać na takie fanaberie to kupię godne trasy żeby raz w roku się tym gdzieś dalej przejechac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aeciatko: czyli fan hondy. Jak zmiana motocykla to na inny model, nie markę ( ͡º ͜ʖ͡º) ja póki co też zauroczony hondami bo są zwyczajnie w świecie bezproblemowe i dobre. Ale gdzieś tam się lekko #!$%@? w triumph speed triple. I tak myślę kiedy się złamie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Aeciatko: czyli fan hondy. Jak zmiana motocykla to na inny model, nie markę ( ͡º ͜ʖ͡º) ja póki co też zauroczony hondami bo są zwyczajnie w świecie bezproblemowe i dobre. Ale gdzieś tam się lekko #!$%@? w triumph speed triple. I tak myślę kiedy się złamie.


@ImeNs: Przed wisniowa Honda miałem BMW k1200s. Super motocykl ale awaryjność o serwis to jest dramat. Łatwo
  • Odpowiedz