Wpis z mikrobloga

Właściwie to najbardziej górna częśc ciała. Na Ukrainie i w Mołdawii tak mną wytrzepalo ze odechciało mi się jazdy na pare dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Aeciatko: W Mołdowie nie byłem ale na Ukrainę się 2 razy zapuściłem. Jeśli jedziesz po ichniejszych ekspresówkach to może nie połamiesz felg ale jak wjedziesz na drogi lokalne to....
Zresztą wiesz z autopsji.
Właściwie to najbardziej górna częśc ciała. Na Ukrainie i w Mołdawii tak mną wytrzepalo ze odechciało mi się jazdy na pare dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Aeciatko: W Mołdowie nie byłem ale na Ukrainę się 2 razy zapuściłem. Jeśli jedziesz po ichniejszych ekspresówkach to może nie połamiesz felg ale jak wjedziesz na drogi lokalne to....
Zresztą wiesz z autopsji.

@mpetrumnigrum: Dokładnie tak jak piszesz. Ja niestety
Pobierz Aeciatko - > Właściwie to najbardziej górna częśc ciała. Na Ukrainie i w Mołdawii tak...
źródło: comment_1586885541rAZqUi1a5zpF3m7ZZcnUVn.jpg
Dokładnie tak jak piszesz. Ja niestety zapomniałem ustawić nawigację i pociągnęło mnie po takich rejonach ze to nie do opisania.


@Aeciatko: Powiem tak z tego co widzę nie jest jeszcze najgorzej. Najwyraźniej nie byłeś jeszcze w tych biedniejszych rejonach Ukrainy. Ale wszystko przed tobą.
Na następny wyjazd polecam Białoruś. Znacznie lepsze drogi jak w Polsce początku 2000 roku i znikoma przestępczość. A jakie wioski... same drewniane chałupki z babciami malowane olejną
Lubię takie klimaty.


@Aeciatko: O cho chyba znalazłem bratnią duszę( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mi się już podoba to co na zdjęciu powyżej. Chyba się starzeje bo chciał bym mieć domek letniskowy na takiej wsi jak na twoim zdjęciu.
Jak 10x to nawet lepsze niż u nas:P Jechać mogę śmiało:D


@Aeciatko: Rzeczywiście na Białorusi są niezłe szutry. Jednak nadal są to szutry. Czyli nie za dobry materiał pod twój motocykl.

@mpetrumnigrum: No i to jest problem bo dwa motocykle to już bogactwo a ten jest zbyt ładny żeby go sprzedać l ()