Wpis z mikrobloga

Mireczku i Mirabeleczki,

Pytanko mam, bo w necie jakoś odpowiedzi znaleźć nie mogę. Zamówiłam na Ali maseczki 21.03 z wysyłką z Polski - miały dojść do 9.04. Nie dotarły, sprzedawca nie odpowiadal, wiec założyłam spór - Ali go uznał, bo tracking był fake’owy. No i niespodzianka - dzisiaj maseczki dotarły, ja paczkę rozwaliłam bo myślałam że to coś innego. Co robicie w takiej sytuacji? Dodam, że kasa już wróciła mi na konto.
#aliexpress
  • 13
@alinajlepsze: Jasne, ale czas minął - był krótki bo sprzedawca deklarował, że wysyłka będzie z Polski. Aliexpress uznało moj spór, bo tracking pokazywał „shipment cancelled” i był nieprawidłowy. Obserwowałam bacznie komentarze i na dniach zaczęły się sypać skargi, że paczki nie ma i pełen refund. Nie chciałam być jednak cebulką i Was się tutaj radzę czy mimo wszystko oddajecie towar/kase w sytuacji kiedy jest taka szemrana sytuacja.
@alinajlepsze: oczywiście, tylko nadal nie o tym mówimy.

Wybierasz przesyłkę z polski i chińczyk twierdzi że wysyła ci ją z polski- z premedytacją. To nie jest niezależna od niego sytuacja.
Zamówisz większą ilość- zatrzymają celni- chyba nie dlatego zamawiałeś z PL.

edit: mało tego- wkleja nieaktywny, fake tracking, przez co nie widzisz paczki nawet idącej z chin