Wpis z mikrobloga

Przed epidemia planowałem zwolnić się z pracy w kwietniu i znaleść coś lepszego, ale przez wirusa boje się że jak się zwolnię po końcu pandemi to będzie tak duże bezrobocie ze ciężko będzie znaleść prace w której będę zarabiał więcej niż w obecnej. Narazie od miesiąca nie pracuje i otrzymuje wynagrodzenie przestojowe. Będę przez kolejne kilka miesięcy uwięziony w tej robocie dopóki sytuacja na rynku pracy się nie ustabilizuje #koronawirus #pracbaza
  • 8
@Matthew9902: Ja zdążyłam niestety w tym roku tak dać wypowiedzenie... Miałam miesięczny okres wypowiedzenia, więc jak je składałam to sytuacja tak nie wyglądała a ja nawet miałam już coś na oku. Skończyło się na tym, że zabrałam swoje rzeczy z końcem marca i jestem bez pracy w domu... Szukam pracy ale wszędzie albo rekrutacja stoi albo ja mam zwyczajnie pecha i przyjmują kogoś innego. Dzwonię dopytuję, tak rekrutacja jest w toku
@hang_the_DJ: Miałam na myśli, że dzwoniłam pytać czy w ogóle rekrutacja jest w toku. Na kilka mi odpowiedzieli, że wstrzymana, na kilka,że w toku.Ale oczywiście łapię o co chodzi, wydzwanianie odpada już później,chcą to się odezwą. A jak nie to widać na załączonym obrazku ;p
Pomysł nie ukrywam, wzięłam od koleżanki. Ona podzwoniła i w jednym miejscu uzgodniła, pracę znalazła. Ją za to zwolnili z poprzedniej z dnia na dzień praktycznie.