Wpis z mikrobloga

Według nowego sondażu dla 85% wyborców Konfy drugim wyborem jest Duda XDDDDDDDDD Opluwani w TVP, oskarżani o Ruską agenturę, wszyscy posłowie z Konfy jadą po Pisie dzień i noc, de fakto popierając OPOZYCJĘ a.k.a. BANDĘ CZWORGA, a i tak zagłosujecie na zbrodniarza z Żoliborza. Prawactwo to stan braku umysłu.
#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #wybory #4konserwy #polityka
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pacjent_0: pssst. Przekaz Konfy był tak robiony żeby był atrakcyjny dla wyborców PiS, więc nie jest to dziwne, że ludzie którzy popierali wcześniej PiS mogą uznawać ich za drugą opcję.
  • Odpowiedz
@pacjent_0: Pamiętam jak przed wyborami lewactwo straszyło, że Konfederacja będzie głosowała tak samo jak pis. Zgadnijcie kto ma największą zbieżność głosowań z pisem, no kto?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AntyDojcz: A to nie przypadkiem lewica zgłosiła ten sam projekt ustawy z którym się nie zgadzała bo PRAWAKI HURRR DURRR NIE ROZUMIECIE
  • Odpowiedz
To sa tylko Twoje urojenia. Jakby mi zależało, aby lewaków d--a bolala, to by mi zależało na tym, aby PiS przegrał.


@DodatnieUjemny: Ale są na to juz badania zrobione, nie potrzeba mi twoich deklaracji, ja nei musze sie opierac na wróżbach z mchu i paproci. Wiadomo że nikt kto jest za opozycją nie pójdzie głosować za pis poza konfederatami. To jest fakt a nie urojenia
  • Odpowiedz