Wpis z mikrobloga

@FeyNiX: a w dupie już mam te związki i was nędzne istoty. Ciągle tylko związki związki i w kółko to samo. W liceum miałam myśli samobojcze, nie interesowały mnie związki. Później jak z tego wyszłam to tak rok za rokiem leciał i nikogo nie poznawałam. Ja mam też jakieś wartości. Mi nie zależy na bolcu tylko na fajnej relacji romantycznej. I lubię ludzi inteligentnych, nieschematycznych. Chciałabym żeby kiedyś się ktoś mną
@dupa_karuzela: chodziło mi że "baba bez bolca dostaje pier..." co też zauważam po sowich koleżankach :)

Nie mniej jednak to możliwe że po prostu nikt się Tobą nie interesuje? Nie żebym nalegał bo też miałem dotychczas takie podejście i w wieku 26 lat byłem może w jednym krótkim związku jeszcze za czasów gimby a teraz przestój ale jako różowa jest to bardzo rzadko spotykane stąd mnie lekko zdziwiło.

Masz średni wygląd
@FeyNiX: jestem psychiczna trochę. Mam dziwne poczucie humoru. Lubię żarty o śmierci i podpaleniu. Słucham techno, czytam książki okultystyczne, w ogóle jestem taką pseudointelektualistką.
Może rzeczywiście jestem zbyt cierpka i niemiła dla ludzi, ale to przez to że boje się ich do siebie dopuścić.
Mam jeszcze dysmorfofobię czyli zaburzenia w postrzeganiu mojego wyglądu. Czasem sobie myślę że gdyby którykolwiek mężczyzna mnie dotknął w przyszłości to bym mu tą ręke odgryzła.

Mam
jestem miła i kocham wszystkich niebieskich, serduszko oddam dla was w całości. Ale róbta co chceta


@dupa_karuzela: ale przed chwilą napisałaś co innego :/ Sądząc po poprzedniej wypowiedzi to masz raczej skrzywiony charakter jednak do odratowania
@dupa_karuzela: bo znalezienie baby w tych czasach jest prawie niemożliwe. ( Łatwiej chyba trafić 2 razy 6-stke w lotka ). Baby są głupie i nie wiedzą co dobre.
Ale możemy spróbować najpierw się poznać i zaprzyjaźnić.
Osoby które piszą że na wykopie nie ma normalnych i fajnych ludzi to sami to takich nie należą :)