Wpis z mikrobloga

@Przebudzony: kupiłem bugatti za 1100 zł na al.to
sklepy dostają po hurtowej cenie zestawy i mogą tutaj zrobić co chcą, nawet sprzedać po tej cenie plus vat albo zrobić promocję jeżeli nikt nie chce tego kupić.
Ja się nie zastanawiam za ile ktoś sprzedaje, szukam w miarę tanio.
ostatnio kupilem na olx bugatti za 1000zl nie wiesz może czemu cena byla tak niska


@Przebudzony: ale zestaw faktycznie był zapakowany? Wszystkie plomby były całe, w środku wszystkie woreczki też całe? Bo jeśli tak, to może ktoś dostał jako prezent, albo kupił jakiś czas temu, a teraz kasa była potrzebna na gwałt i sprzedał trochę taniej.
Spojrzałem jeszcze na szybko historię cen tego modelu, i kilka razy był poniżej 1000 dostępny:
tak wszystko było fabrycznie nowe i zaplombowane. Nawet pudło było z lego.


@Przebudzony: no to może jednak trafiłeś na moment, jak ktoś szybko potrzebował kasy

ciężko dorwać klocki lego w tak promocyjnych cenach? niektóre aukcje nawet są z amazona fr lub uk.


@Przebudzony: to zależy od konkretnej serii oraz zestawu. Zestawy na licencjach zazwyczaj mają max 20-30% przeceny i na więcej ciężko liczyć, ale np Technic da się czasami nawet
@Przebudzony: jeszcze dodam, 42096 kupiłem za 385 zł i to była promocja al.to, w ogóle to była akcja samego Lego tylko trzeba było kupić 2 zestawy w tym jeden hidden side. Na hidden side była potem jeszcze promocja 30%.
Biedra i lidl robią wyprzedaże, 42081 był za 300 zł, sam kupiłem w biedrze 2 zestawy i wyszły po 65 zł: jeden katalogowo 130 zł, drugi 170 zł.

Poluj i obserwuj tag,
@Qullion: Nie wiem czy nie skumałem czy opisałeś 2 różne promki. W tym co trzeba było kupić hiddena to akurat płaciło się regularną, a drugi był -30 (swoją drogą komuś bardzo zależało na wynikach hiddena że dali taką absurdalną promkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), ale poza tym było nawet -40% na hidden w carrefourze, jak ktoś połączył z weekendowym to wychodziły za pół ceny.
Swoją drogą
@Rupert_Kotwica: tak dwie i to jakoś w czasie nie była duża różnica
kupowało się hiddena po cenie regularnej, nie katalogowej, a drugi -30% od ceny regularnej.
Potem na haloween promocja -30%.

Mi i tak się podobają takie promocje nawet jak będzie tam sam hidden side bo mam zamiar kupić wszystkie zestawy
@Qullion: Jak w ogóle frajda że składania 911 RSR? Zastanawiałam się kiedyś nad kupnem 911 GT3 ale zeszło mi tak długo że zdążyli je wycofać z oferty i ceny są teraz absurdalne.
@isqua: gdybym porsche składał jako pierwszy zestaw to pewnie byłoby to bardziej fascynujące jednak lepiej wspominam 42039. Ogólnie może być, kupiłem bo trafiła się promocja, za 500 zł to bym sobie jednak odpuścił, za dużo naklejek i dziwnej jest to, że nie ma pokrętła do skręcania na dachu.
42056 to jednak całkiem co innego i świetna zabawa.
Kup lepiej 42083 póki jest albo to i to.