Wpis z mikrobloga

Film typowego fazy
1 #!$%@? jak to #!$%@?
2 pokazalbym wam coś ale mi się nie chce.
3 musiałem zapłacić 10 zł za podwozke bo nigdy bym się nie doczekał
4 w państwie X to się dopiero zacznie przygoda
5 gdy już jest w państwie X wróć do punktu 1 i 2
6 narzekanie na turystyczne miejsca

#przezswiatnafazie #faza #youtube
Megasuper - Film typowego fazy 
1 #!$%@? jak to #!$%@?
2 pokazalbym wam coś ale mi si...

źródło: comment_15867793406tTxfrwGpCfHxD57SDQn7T.jpg

Pobierz
  • 40
@Megasuper
@Dambibi
@Piottix a zmusza was ktoś do oglądania? Strasznie mnie interesuje co kieruje ludźmi którzy mają do wyboru wszystko inne do obejrzenia i nie muszą go oglądać jednak to robią mimo że im się nie podoba.

Poza tym zapominacie o jednej istotnej rzeczy: on nie odpowiada za montaż tylko jakiś ziom w Polsce. Tak naprawdę nie wiecie co on wysyła za nagrania i ile jest tego co zostaje pominięte.
@Megasuper trudno się nie zgodzić ale jakoś i tak oglądam od czasu do czasu. Głównym problemem jest to, że w tych krajach nic ciekawego nie ma. Pustynia, droga, bieda, czasami jakiś pomnik i tyle. W sumie jak ostatnio oglądałem to miałem rozkminę po jaką cholerę on się tam pcha skoro tam nic ciekawego nie ma.
@dwa_koty_kastrowane: @KobertRubica: wiecie ze wypowiedzi w stylu „nie chcesz nie oglądaj” to dokładnie to samo co stwierdzenie „o gustach się nie dyskutuje”? Czyli kompletna głupota bo gdyby nie gusta to byśmy praktycznie nie mieli o czym gadać a jedynie o pogodzie. Fazowski jest osobą publiczna wiec oczywistym jest ze ktoś go będzie krytykował. Ja sam go kiedyś oglądałem ale zbyt długo czekałem ba moment aż w końcu pokaże coś ciekawego.