Wpis z mikrobloga

Ale p------a sytuacja xD jestem uzależniony od biegania, serio, k---a, uzależniony. Muszę co dzień rano przebiec kilka kilometrów, inaczej będę się czuł jak niedorajda cały dzień. Biegam tak sobie i nagle słyszę jakiś krzyk, patrzę i policjant za mną biegnie truchcikiem () a ja cały w strach, bo komputer składam i nie mam za bardzo pieniędzy na jakieś głupie mandaty, no to biegnę szybciej i skończyło się tak, że podjechali do mnie lodówą, zatrzymali się i już myślałem o tym jaki wpis p-------e na mirko, a tu się okazało, że Apple Watch mi spadł gdzieś tam gdzie ten policjant zaczął za mną biec i mi go podjechali podać xD ja p------ę. Dobre mordki ostatecznie się okazały, ale poprosili żebym zaczął biegać jakimiś bezdrożami, niż przez miasto.

Jak tak teraz myślę, to przykro mi trochę ze tak po nich cisną, ale wydaje mi się tez, że wszędzie znajdzie się jakiś z-----y policjant, a czasem może i mądry wykopek.

Pozdrawiam i nie zanudźcie się podczas tego p--------o okresu. ()
#koronawirus #policja #p-----------a #coolstory
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vovo: Bo prawda jest taka, że w policji pracują też normalni i inteligentni ludzie ale niestety dzbany jak ten ze smażalni skutecznie psują im reputację ( ͡° ʖ̯ ͡°) Moje ostatnie dwa spotkania z policją również wspominam bardzo pozytywnie. Wystarczy być kulturalnym i tyle.
  • Odpowiedz