Wpis z mikrobloga

Cześć!

Przeglądając różne fora i grupy w tematyce #motocykle #samochody, czy nawet #bieganie, trafiam coraz częściej na takie oświadczenie, które większość łyka jak młode pelikany.
Stąd prośba do kogoś, kto jest dobrze obeznany w #prawo żeby wyjaśnił ten temat. Czy ten tekst ma jakąś rzeczywistą moc prawną, czy to kolejna szopka, napisana przez jakiegoś oszołoma, który po prostu rzucił sobie w tekście kilkoma paragrafami, nie mającymi kompletnie żadnego pokrycia z obecną sytuacją, tudzież mogące nawet zaszkodzić komuś, kto uwierzył w stek bzdur?
Glenroy - Cześć!

Przeglądając różne fora i grupy w tematyce #motocykle #samochody,...

źródło: comment_1586770840xcqN7x8jevCaB8uWBrAlbi.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Glenroy to bzdura jakaś, jeszcze widziałem gdzieś info, żeby dać to policjantowi do podpisania, no już się wyrywają do tego :) Tak jak napisał @stefan_pmp kierują na sanepid a tam już wolna amerykanka. Mnie też kusi jazda na moto, ale chyba wolę zostać w domu niż później tracić czas a może i kasę bo napotkam na swojej drodze jakichś służbistow co im brakowało jednego motocyklisty do targetu dziennego :)
  • Odpowiedz
@Glenroy: @debenek: Nawet RPO już się wypowiedział na temat tych przepisów, więc kasy raczej nie stracisz. Jak już to czas jeżeli na prawdę będą chcieli te kary egzekwować

Ja sobie jazdę na razie odpuściłem, i bez jakiś wezwań do sądu mam dość obowiązków
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@debenek: Ja też się nigdzie nie wybieram na moto. Mam akurat tydzień urlopu, zdemontowane zawieszenie i w czasie epidemiologicznym jest plan ogarnąć moto do stanu perfect. Zostanie mi tylko bak do pomalowania, ale to temat na zimę :)
  • Odpowiedz