Wpis z mikrobloga

no dzień dobry, (pokazuje koszulkę volvo), chciałem powiedzieć orencz dla całego świata żeby zastanowili się, Jezus Chrystus umarł za nasze grzechy, tam w Chinach był zakład chemiczny, chcieli wyprodukować bo chcieli zniszczyć część świata, cząstka chemiczna wydostała się z pojemnika, uciekło im, ci chemicy zostali zarażeni, dostało się na powietrze, poprzylatywali do Włoch samolotami, to grypa chemiczna, lekarze umierają w szpitalach, zapalenie płuc się dostaje, nie ma jak oddychać to temu porobili maski, dzisiaj śmigus digus, składam dla całego świata żeby obudzili się, nie można ludzi niszczyć, Krzysio śpi jeszcze, są firmy trzeba podatki płacić, ja też nie mogę pewnych rzeczy robić, sam się dziwię czemu ten mandat dostałem dwa, policja ani straż miejska ani pogotowie nie zatrzymali mnie, (gada o taksówce), wszystko poblokowane pozamykane, to niech mi udowodnią że byłem spisany, (gada o sklepie), zus mi pobrał a prezydent powiedział że przez 3mies nie będą pobierać, lepiej być ubezpieczony, trudno po prostu, Krzysztof napisał do komendant żeby umorzyła bo nie mam z czego płacić, lajfów nie robię, nie chcę ludzi wykorzystywać, pieniądze są potrzebne do życia wydawania opłat różnych, dzieci nie chodzą do szkoły, zrumzumcie apeluję dla policji że nonstop w domu jestem, ktoś wysłał mi paczkę a nie mam prawa wyjść, trzeba izolować się od ludzi ja to zrozumiałem, na trójce będą oglądać, (gada o komisariacie), proszę komendant żeby przemyślała mandant, a jak nie to do prezydenta będzie trzeba napisać, nieodpowiednie zachowanie dzielnicowej, źle zrobiłem mogłem się sądzić, widziałem wczoraj pato jak wyjmuje butelkę rozpuszczalnika to jego pilnujcie, to on to robi a nie ja, do Łosia przyjeżdża a tam mama brat to jemu proszę dać mandat, ja nie spotykam się grupowo, bądźcie zdrowi i pilnujcie się, o higienę trzeba dbać, dobrego śmigusa digusa hej
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
Pobierz I.....u - no dzień dobry, (pokazuje koszulkę volvo), chciałem powiedzieć orencz dla c...
źródło: comment_1586764971xamrFh9irVRoTY3REG3vvy.jpg
  • 6