Wpis z mikrobloga

Ja p------e co się o------o na te świeta...

Wczoraj cały dzień przesiedzieliśmy przy stole.. Ja, różowa, teściowie i babcia. A że teść zrobił bimberek to cały dzień piliśmy a-----l... A to piffko, a to bimberek, wódeczka, naleweczka i nam było wesoło... do czasu. Babcia weszła na temat polityki, wyborów, pisiorów i inne chuje muje, a że ona płaci na Radio Maryja to wiadomo jakie poglądy.

No i się k---a zaczęło. Z czymś się tam nie zgodziłem, zaczęła się żywsza dyskusja, potem podniesione tony, afera na całą chate i.... z-------m babci lepe po pijaku.... ( _)()

Ja p------e nie wiem jak mogłem ale no już tak długo mnie to korciło... dostałem w rewanżu strzała na ryj, krzyki.... A k-----a

Teraz jestem 500 km od chaty, ryj obity przez teścia (chyba już bylego), nie ma jak wrócić a różowa w------a pierścionek za 5.5k do kibla i powiedziała


  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

że ma bekę z wykopków przegrywów co nawet nie poruchali a łapią takie zarzutki


@Pociongowy: co ma nieruchanie do łapania zarzutek?
weź wyjdź z domu uciekać przed policjantami jak ci się tak nudzi xD
  • Odpowiedz
jakbyś zgadł ¯\(ツ)/¯ dziś będzie s---------e przez 400 km ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Pociongowy: szanuję trzeba być fit w tych czasach

A ten tekst.... A tam poniosło mnie. Przepraszam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nic nie szkodzi, w kwarantannie kazdemu o--------a, ja na przykład ostatnio muszę brać wolne od wykopu, bo biorę go zbyt na poważnie xD
  • Odpowiedz
  • 1
@niochland A to mnie chyba aż tak nie tyka. Kopalnia beki i w ogóle. Nadal dystans jest. ( )
Kwarantanna i inne gówniane gowna się kończą... jutro do roboty znów..
  • Odpowiedz