Wpis z mikrobloga

Naszła mnie pewna rozkminka. Czy są prawackie #teczowepaski ?
To wcale się nie wyklucza, można mieć prawidłowe poglądy będąc gejem, tak samo jak zapraszać Arabów do Europy pomimo że eksterminują homoseksualistów poprzez zrzucanie z dachów.
  • 50
@MarianKolasa: No to jest chyba jasne akurat. Tak wolny rynek jak to możliwe, delegalizacja wszystkich religii, ściganie komunistów z równa stanowczością co nazistów, odebranie dodatków górnikom, odebranie 13,14,15 itd., wypłata na dzieci tylko w bonach i tylko dla pracujących, likwidacja przywilejów dla poszczególnych grup zawodowych, obowiązkowy test na inteligencję, znajomość angielskiego, pełne wyższe wykształcenie dla chętnych na posłów wraz z udokumentowanymi sukcesami w poprzedniej pracy lub polityce lokalnej, zgoda na traktowanie
@soosh071: orientacja seksualna zazwyczaj nie warunkuje politycznej i odwrotnie, a poglądy prawicowe to mniej więcej tak spójny katalog, jak oferta tożsamości płciowych w najbardziej postępowych nurtach queer studies. Znam tęczową konserwatystkę, która jest diakonisą, znam tęczową ortodoksyjną Żydówkę, znam tęczowego centroprawicowca... Ba, miałem kiedyś dickpicki z grindra pewnej szyszki pisowskiej, która oficjalnie hajluje "pedały do gazu", ale po godzinach szuka dyskreta i komentuje ten dysonans "weź #!$%@? z czegoś trzeba żyć".
@vagarii: Bo homosie tutaj wydają się skrajnymi lewakami, masowo wykopując nawet najgłupsze wrzutki neuropy, bluzgają, kasują komentarze i generalnie sprawiają bardzo kiepskie wrażenie. Znam innych to pytam, chyba pi to wypok nie?
hmm, faktycznie nie zwracam na to na uwagi, może dlatego m.in. że nie mam prawackiego efektu potwierdzenia. Ale skłoniłeś mnie do zastanowienia się czy by nie założyć tęczowego avatara by dawać przykład że tęczowy też może być spoko. Szkoda tylko że i tak mam "nonkonformistyczne" usposobienie/poglądy
@soosh071: No tak, to raczej logiczne, że większość osób lgbt będzie za lewicą - bo lewa strona nie ma ich za dziwolągów, akceptuje ich i traktuje jak swoich. Chce dla nich równych praw, jest przeciw dyskryminacji, występuje w ich obronie, utożsamia się z nimi. A prawica? No cóż, jak to o sobie lubi mówić "prawdziwie prawicowa" konfederacja, chcą zakazać orientacji ustawą (xd), uważają, że istnieje coś takiego jak ideologia lgbt no
Po za tym. PiS ma prawackie poglądy obyczajowe. Więc moim zdaniem prawaki powinni się bardziej wstydzić za ten dyktatorski rząd niż czepiać się jakiejś grupki skrajnych lewaków. Chyba że będzie jak z komunizmem xd "To nie był prawdziwy prawicowy rząd"
@Niezgodny: @vagarii: Panowie, szanujmy się, PiS to lewica i to skrajna. Z poglądów które można by podciągnąć pod prawicowe to stosunek do KK, ale, oni KK #!$%@?ą. Jest grupa proPiS w KK i antypis. TVN ma cały katalog KK na usługach, jebią PiS od rana do nocy. Przy okazji, jak w pierwszym poście, lewackie otwieranie drzwi wszystkim (Arabom) zamknie was w rezerwatach albo was powieszą. To kwestia dwóch-trzech pokoleń. Aha,
@soosh071: Prawicowe poglądy = sprzeciw prawom lgbt, często nawet związkom partnerskim. Ciężko podzielać poglądy z osobami, które utrudniają ci życie.
Jak zgodziłbym się czasem w niektórych kwestiach nawet z konfederacją to ich skrajna homofobia i brak empatii kompletnie mnie odrzuca. Sfera światopoglądowa jest bardzo ważna i głównie z tego powodu trzymam z lewicą.
Lewica podchodzi do naszych prywatnych problemów i proponuje rozwiązania.
No, a oprócz tego prawica w Polsce to antynaukowe
SLD już było całe lata u steru, całowali biskupów, nic wam nie załatwili.


@soosh071: Bo było małe społeczne poparcie. Poza tym SLD było w tamtym okresie partią starych komuchów, a teraz przesunęło się już w kierunku zachodnioeuropejskich socjaldemokratów. Wiosna się wybiła w dużej mierze na prawach lgbt.
@CzajnikZniszczenia: Wyjaśniłem wyżej, że „prawosławni” nie oczekuje od was hailowania... kto konkretnie dba na lewicy o wasze interesy i kiedy i co wam załatwił z trudnych spraw? Prawicowe antynaukowe szury jasne. Tyle że lewica w Polsce intelektualnie nie istnieje, chyba że podasz przykład. Przeczytaj wpisy wyżej bo albo nie zrozumiałeś albo trollujesz.