Wpis z mikrobloga

Podsumowanie wychodzenia na spacer w #gdansk

Łącznie byłem z #rozowypasek dobre dwie godziny na zewnątrz, pierwsza godzina (o 11) z psem, druga (o 17:30) sami
minęliśmy za pierwszym razem 4 patrole, za drugim 3 patrole i zahaczyliśmy drogą o komisariat

Zero kontroli, pytań gdzie idziemy, nic (jedno auto lekko zwolniło przy nas, ale moze przez to ze mielismy maski nawet nie podejmowali rozmowy)

Szliśmy główną drogą, nie bocznymi uliczkami (inaczej pewnie zadnego patrolu byśmy nie spotkali XD)

Reasumując w #gdansk a przynajmniej okolice #morena nikt nie wlepia mandatów (a w zasadzie nawet 2m odległości nie trzymaliśmy)

wieczorem wsiadamy w auto na #nightdrive ( ͡ ͜ʖ ͡)

#koronawirus
Pobierz
źródło: comment_1586709675I7Xkf1OTRrDjtp9A1ihSYH.jpg
  • 17
@Rabusek: Ostatnio zaczepiłem jednego rowerzyste na światłach. Spytałem się go jak to z tymi łapankami przez policje a on powiedział, że jeździł po trójmieście cały dzień i żadnej kontroli nawet nie miał. Łapią dopiero, jak jeździsz jakąś większą grupą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rabusek: Brzmi jak rozsądne i bezpieczne spędzanie wolnego czasu, podczas którego jedynym niebezpieczeństwem jest spotkanie niezachowującego bezpiecznej odległości policjanta, który wykonuje rozkazy z góry, wynikające z bezprawnie wprowadzonych przepisów.
@wigr: no my normalnie w maskach, ja z filtrami 6035, jak coś mam złapać z powietrza to tylko na masce i okularach osiądzie. Narzeczona tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale łazenie bez masek to troche słaby temat, na kilkadziesiąt osób które minąłem na palcach dwóch rąk wyliczyłbym tych z maskami. A nawet jeśli, to zwykła szmaciana
Zero kontroli, pytań gdzie idziemy, nic (jedno auto lekko zwolniło przy nas, ale moze przez to ze mielismy maski nawet nie podejmowali rozmowy)


@Rabusek: no po prostu mentalny niewolnik , nic tylko zakładać takim homonto i orać nimi pole
#!$%@? jesteś wolnym człowiekiem i żyjesz w wolnym kraju z mundurowi mają za zadanie ci służyć a nie Ciebie prześladować
przemyśl moje słowa
@Rabusek: ja zabrałem moje dziewczyny na spacer do Jelitkowa na plażę i do parku , ale te mendy"harcerze" próbują uskuteczniać te swoje dyrdymały tylko że generalnie ludzie mają ich w pompie,
niestety nie będzie poszanowania tych służb za takie durne zachowanie
ale te mendy"harcerze" próbują uskuteczniać te swoje dyrdymały tylko że generalnie ludzie mają ich w pompie,


@sailor_73: stop, poza policją i WOTem teraz harcerze pilnują przestrzegania rozporządzeń z wadą prawną? Dobrze czytam czy po prostu opisałeś WOT harcerzami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rabusek: nikt nigdzie nie wlepia mandatów. To tylko wykopowe nakręcanie się, fejk niusy i cwaniaczki, którzy zapewne i bez kwarantanny dostaliby mandat :p

Idealnym przykładem jest ostatni filmik gdzie jakiś patus dostał mandat w marcu za bieganie po ulicy, a wykopki łykają wszystko jak pelikan( ͡° ͜ʖ ͡°)
To tylko wykopowe nakręcanie się, fejk niusy


@Kotniepies: przeciez oficjalnie policja tylko w niedziele wlepiła 1004 mandatów w związku z naruszaniem zasad poruszania się, to informacja prosto od policji
@Rabusek: daje całą swoją wypłatę za garść orzechów że nikt kto z mordą do policji nie skacze na dzień dobr, to mandatu nie dostał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za każdym razem jak mam przygode z bagietami to idzie na drodze kultury i podejścia jak człowiek do człowieka albo wyciągnąć pouczenie, albo o wiele niższy mandat

A nie jak pajac jeden z drugim od razu jakieś idiotyczne ustawy