Wpis z mikrobloga

195 cm, 104 kg.

Z okazji tego ze przez koronawirusa zamkneli lokale i puby, to pierwszy raz w zyciu przeszedlem na diete. 2800 kcal, napodaz bialka, reszta w normie. 3 posilki dziennie, jedzone o tym samym czasie, w regulaarnych odstepach (sniadanie 13, obiad 18, kolacja 22). Podzielone mniej wiecej na taka sama kalorycznosc.

#!$%@? tyllo ze nie pomierzylem obwodu klatki, pasa itd., ale teraz juz za pozno. Waga startowa wspomniane 104 kg. Wazylem sie codziennie na czcco, o tej samej godzinie.

A, i zapomnialbym, jestem chory i organizm sam praktycznie nie wytwarza testosteronu, musze robic sobie zastrzyki. I jak normalnie tescia trzymam pod gorna granica tak teraz podbilem dla szybszych efektow.

Przed kwaantanna trenowalem 3 razy w tygodnou SW po 3h na trening. Do tego 4-5 razy w mieaiacu biegalem 15-20 km zalezy od dnia. Na kwarantannie cwicze glownoe z wlasna masa ciala, ale co tydzien zwiekszam ilosc powtorzen, stopien ciezkosco cwiczen.

1 tydzien na diecie waga 3,5 kg w dol. I po tym tygodniu zakupilem kreatyne.

2 tydzien 1,5 kg w dol.

3 tydzien waga stala w miejscu. Obcialem 100 kcal.

4 tydzien waga w miejscu - obcialem kolejne 100 kcal.

5 tydzien waga w miejscu. Juz nie obcinalem bo i tak glodny chodzilem juz przez wiekszosc dnia.

6 tydzien +1 kg.

I pytanie jak to mozliwe xD? Aktywnosc fizyczna taka codzienna zwiazana z funkcjonowaniem taka sama, a aktywnosc fizyczna dodatkowa (cwiczenia) zwiekszana z tygodnia na tydzien
#mirkokoksy
  • 14
@koroluk: @NieslubneDzieckoAdmina: dzieki Panowie.


Waze sie codziennie. Jeszcze takie pytanie, to normalne ze przy kreatynie czlowiek budzi sie z suchoscia w ustach? Wypijam 3-4 l wody dziennie

@WiktorekS: Ja suchości w ustach nie zauważyłem ale być może dlatego, że kreatynę suplementuje już kilka lat. Ale w związku z tym, ze kreatyna wpływa niejako na gospodarkę wodną organizmu, może mieć to jakiś związek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@koroluk: Ciało w reakcji na nie typową zmianę ilości przyjmowanych kalorii reaguje zmniejszeniem tempa metabolizmu i rozpoczyna odkładać każdą zbędną kalorię na później. Tu pojawia się problem z odchudzaniem. Oczywiście kontynuując redukcję masa ciała zacznie spadać ale będzie to zjawisko nie korzystne dla organizmu. Spalanie masy mięśniowej itp.
Dlatego chcąc prawidłowo chudnąć musimy określić nasze zapotrzebowanie kaloryczne i odjąć od tej liczby ok 200-300 kcal
Może i wynik dzienny nie będzie
@koroluk ale przy wadze ponad 100kg i ćwiczeniach? ja obecnie 2300 jakoś jem, 85kg wagi, trend spadkowy od 3 tygodni, ale trochę mięcha mam już zbudowane (180x6 DL, 100x8 BP, 100x6 row)