Wpis z mikrobloga

@n0xx: urwij dwa kawałki strony ze starej ksiązki zanim odpalisz ebooka
Jeden kawałek przyklej pod nosem, drugi trzymaj w palcach (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@chianski: Ja tam lubię zbierać książki i sprawia mi to przyjemność kiedy widzę, że mam fajne pozycje na półce, które zostaną ze mną na lata.
Ogólnie czytam tylko w domu, nie lubię w transporcie czy gdzieś w drodze także może dlatego wolę jednak wersje fizyczne niż cyfrowe, ale jak to się mówi - kto co lubi.
  • Odpowiedz
@Seacrest9: To prawda. W życiu nie przeczytałem tyle książek papierowych, co elektronicznych na czytniku w zaledwie kilka miesięcy. W książkach papierowych zawsze przeszkadzało mi to, że trzeba mieć odpowiednie warunki oświetleniowe, żeby można było czytać komfortowo, a w przypadku czytnika mogę czytać w całkowitej ciemności lub pełnym słońcu odpowiednio ustawiając tylko stopień podświetlenia.
  • Odpowiedz
@Zgnity_Ziemniak: kupiłem Kindle 10 bo był na promce na Amazonie 70euro z przesyłką. Żadnego innego czytnika nie miałem w rękach xd jestem zadowolony, dobrze podświetlony dzień/noc wygodnie się trzyma w jednej ręce
  • Odpowiedz
@n0xx: problem jest taki, że tez strasznie kocham fizyczne książki. Ich zapach, wygląd jest nie do zastąpienia. Czasem kupuje po prostu dwie kopie - jedna do przeczytania na kindlu a druga na półkę XD
  • Odpowiedz
@CenturionWodka: nówkę miesiąc temu. Nie wiem xd to mój pierwszy czytnik. Ja bym kilkuletniej jako pierwszej nie kupił bo bałbym się czy się nie zrażę i pieniędzy w błoto nie wyrzucił, a tak jestem zadowolony
  • Odpowiedz