Wpis z mikrobloga

@sznapi: no to spróbuj utargować stówkę niżej albo poszukać tego telefonu taniej bo zaraz przyjdą eksperci i ci powiedzą, że najtańszy telefon jaki warto kupować to xiaomi za 1500 zł
  • Odpowiedz
@xedarr: Czy Wy żyjecie w jakiejś alternatywnej rzeczywistości czy co? Ponad pół roku temu wymieniłem 6s, przecież tego się nie dało już używać. Mówisz, ze śmiga całkiem dobrze, bo chyba dawno nie używałeś jakiegoś nowego androida albo ajfona.
  • Odpowiedz
@dr_rb: Oceniłem tok myślenia danego momentu. Nie zaprzeczysz, że milenials to osoba nadużywająca kredytu i jest dzieckiem konsumpcjonizmu. Co nie zmienia faktu, że wyśmiać kogoś, bo kupuje używany telefon i nie wnieść nic innego do dyskusji poza głupimi docinkami. No cóż. Widzę trafiłem na wykształconego i mniej #!$%@? zawodnika. Pozdro ziomuś. Głowa do góry i klep w ścianę dalej. Może coś wpadnie do głowy.
  • Odpowiedz
@matteo_moravietzky: Mam 6s już trzeci rok, wcześniej używała go moja żona. Bateria to szmelc, ale po wymianie działa jak normalny telefon. Gdyby nie to ze zaraz kończy się wsparcie to nie myślałbym o zmianie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@vvertoi: Na iPhone 7 dopiero ponizej 80% widac problem z ladowaniem. iOS 13.4.5 Telefon ma 3 lata i nadal doskonale spelnia swoja role.
  • Odpowiedz
@sznapi: nie ma sensu, bateria do wymiany, nie dostaniesz już update, w zasadzie to jest 5 letni telefon.

To już lepiej kup sobie używany XR czy coś
  • Odpowiedz
@matteo_moravietzky: Wiadomo ze nie jest to tak szybko jak na nowych modelach, mówię tylko ze to nadal działa płynnie, przynajmniej u mnie. Nie czuje dyskomfortu itp. Wszystkie appki które używam działają w taki sposób ze nie mam potrzeby zmiany. Wiem co mówię, poprzednio (od 2015 do 2017) miałem 5s i to już była przepaść. Pewnie, gdyby ten telefon nie działał tak jak powinien to zmieniłbym na coś innego, pewnie iphona
  • Odpowiedz
@sznapi: Mam 7 w sumie na sprzedaż, 32 gb. Bateria była już wymieniana w lipcu wiec jeszcze da radę. Niestety jest trochę poobijany ale działa bez problemu. Jak coś to priv
  • Odpowiedz
@sznapi: jak dla mnie ma, po pierwsze masz łatki bezpieczeństwa a to jest istotne, dwa nie dostaniesz nowego iOS z nowymi funkcjami no i trzy czasem aplikacje nie działają na startych systemach.

Mam starego iPad 1 chyba jeszcze na starym iOS to nic tam już nie zainstalujesz, nawet głupiej aplikacji kindla

Sam mam 7+ teraz a moja mamuśka ma 6s właśnie i będę wymieniał oba w tym roku na coś nowszego żeby być na bierząco z
  • Odpowiedz
@russo: nie no, ja nie wydaje po 1k+ na telefon. Okrojony budzet max 700, wiec szukam ponownie 6s+ albo 7/8
Choc sam nie wiem czy sie to oplaca
  • Odpowiedz
@sznapi: to już lepiej iść w 7 lub 8 z naciskiem na 8. Myśle ze do 1k da się wyrwać. Ja 6s dla mamuśki ponad półtora roku temu kupiłem za 500 zeta wiec 7/8 nie powinny być wiele droższe teraz
  • Odpowiedz