Wpis z mikrobloga

@Underpeople 3 lata robiłeś magisterkę? xD może to nie dla ciebie?

Ty zarzuciłeś jako pierwszy, że kuce nie mają pojęcia o ekonomii, a mnie pytasz gdzie leży granica między akap a wolnym rynkiem xD

Jestem po studiach kilka lat, więc nie sądzę, że jesteś starszy ode mnie, żeby się tu wiekiem wywyższać. Chyba, że inżyniera też robiłeś 5 lat :)

Jesteś dobrze obeznany w strukturach Konfy. To wymień nawet bez przykładów
  • Odpowiedz
@Underpeople umiem czytać, więc cię wyjaśniam. Jeżeli rzuciłeś studia po trzech latach to jak obroniłeś inżyniera (przynajmniej 7 semestrów)? xD

Piszę o akapie, bo Ty napisałeś pytająco, kiedy kończy się wolny rynek i czy wtedy kiedy istnieje instytucja państwa. To ci piszę, że chyba nie widzisz różnicy między WR a akapem skoro o to pytasz.

Wystarczy mi, że wg ciebie Korwin to zamordysta XD musisz mi uwierzyć na słowo, że nie
  • Odpowiedz
@Underpeople dyskredytuje cię, bo uważasz się za kogoś bardziej obytego z ekonomią od "kuca" nie mając żadnego wykształcenia. nie mam problemów z mamą. jak rzuciłeś studia inżynierskie po "trzech latach studiowania" to ich nie skończyłeś

Do rabusiów, nie do górników manipulancie. Jakie sposoby tego Putina konkretnie, bo znowu sobie projekcję robisz. Chiny pod względem gospodarczym. Widzę, że cię tylko na wymyślanie stać, jak coś do tezy nie pasuje xD
  • Odpowiedz