Wpis z mikrobloga

Hej mam pytanie odnośnie dwóch różnych gier. I jakbyście mieli wybór pomiędzy tymi dwoma co byście wybrali?
#gry

Co lepsze?

  • Metro Exodus 70.4% (19)
  • Battlefield V 29.6% (8)

Oddanych głosów: 27

  • 14
  • Odpowiedz
@HarrsonDW: Jak lubisz oskryptowane tunelówki, to Metro Ci się może spodoba. Mnie wynudziło. Jeżeli BF do singla, to też ciężko polecić, ale jeśli multi to trudno nie polecić :)
  • Odpowiedz
@HarrsonDW: Chociaż z tymi tunelami to może trochę się źle wyraziłem, bo tam jest często złudzenie otwartego świata. Są huby gdzie masz jako-tako wolność, ale to nie jest sandbox. Nie gram akurat w BF5, mówię na podstawie poprzednich odsłon. Zakładam, że nie grałeś skoro pytasz? Wiadomo czego się spodziewać po BFach, a gra pewnie mnóstwo osób, jak w każdą część.
  • Odpowiedz
@Shagal: O dzięki stary za wytłumaczenie jak wygląda w skrócie Exodus ale nie, grałem tylko w bf 1 i generalnie teraz jest pusto i boję się ze w BF 5 będzie powtórka ponieważ sprzedaz tej gry nie była wysoka i do tego fala krytyki zrobiła swoje
  • Odpowiedz
A to nie pomogę :/ nie wiedziałem, że w 1 mało ludzi gra, bo nawet w stare części typu 3, 4 a nawet Bad Company 2 grają ludzie.
  • Odpowiedz
@HarrsonDW: Ostatnio mnie naszła ochota, żeby sobie "Czerwony przypływ" ograć, ale pustki. Ogólnie to szkoda jedyneczki, mimo swojej prostej, konsolowej mechaniki i bardzo luźnego podejścia do realiów historycznych, grało się w nią bardzo przyjemnie
  • Odpowiedz
@HarrsonDW: Z tego co się orientuje to na dzień dzisiejszy piątka nieźle stoi. Na pewno sprzyjają temu brak płatnych dlcków (za to są darmowe patche, pare miesiecy temu wyszedł front na pacyfiku, bardzo cieplo przyjety) i to, że devsi cały czas pracują nad grą (np. mają wymienić mundury na bardziej "historyczne"). Gierka ma też kilka ciekawych nowych mechanik, z których niestety devsi się częściowo wycofują. Myślę, że przez najbliższy rok kłopotów
  • Odpowiedz