Wpis z mikrobloga

Czy mamy tu jakichś panów policjantów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odnośnie aktualnych obostrzeń w poruszaniu się. sprawa jest taka, ze mam siostrę, która chwilowo przebywała w domu rodzinnym, a musi wracać po świętach z narzeczonym do swojego mieszkania (w którym nie są jeszcze zameldowani),a które jest w innym województwie. Jeśli policja ich zatrzyma (maja inne tablice rejestracyjne), to jak maja oni udowodnić swój słuszny cel podróży? Mieszkają tam na stałe, ale nie są zameldowani. Pracują w tym mieście, są właścicielami mieszkania. Jak należy się
Tłumaczyć? Czy policja w święta będzie bardziej kontrolowała ulice i zatrzymywała nawet samotnie podróżujących? #policja
  • 8
  • Odpowiedz
@Pangia: Mam wrażenie, ze jutro i pojutrze będzie straszna mobilizacja policji na drogach i boje się, ze się ich nie ominie. @Trelik: Niby proste, a jednak stres jest, bo możliwe, ze w święta ich będzie czekała podróż do domu, a raczej panom policjantom nie będzie się chciało eskortować, a nieprzyjęcie mandatu to ciąganie po sądach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Leonzawodowiectoja: może w święta będą wyrozumiali bardziej. Poza tym ten minister może sobie dupę podetrzeć tym rozporządzeniem, bo on nie ma takich uprawnień rzeczy zakazywać gdzie mam jechać a gdzie nie.
Jak masz się tłumaczyć to powiedz że byłaś pomóc rodzicom albo w pracy.
  • Odpowiedz