Wpis z mikrobloga

@fasttaker: To prawda, jest takie podejście wśród wielu, że wszyscy pracujący poza Polską to parobki którzy pracują u Johna na magazynie albo w reichu u bauera. Wśród emigrantów są też ludzie w city, lekarze, przedsiębiorcy a także naukowcy czy ludzie z IT. Niestety myślę, że ten syf dopiero będzie się kończył następną wiosną - obym się mylił.
  • Odpowiedz
@fasttaker: Cała ta sytuacja w ogóle jest idiotyczna biorąc pod uwagę że w UK mieszka ponad milion Polaków, a wróciło do Polski kilkadziesiąt tysiecy z całej Europy, czyli oprócz UK są jeszcze Niemcy, Holandia, Belgia. Naprawde mały procent Polonii.
  • Odpowiedz
polska was zacznie orać w dupy


@fasttaker: Ale przecież w UK będzie jeszcze większa orka. Radzę popatrzeć na prognozy, lub przypomnieć sobie 2008 rok. Problemem UK jest, że ich gospodarka wytwarza produkty i usługi mało potrzebne w czasie kryzysu do którego wszyscy zmierzamy. Dodatkowo szacunki, że to właśnie w UK będzie największa śmiertelność w całej Europie i zaczyna być ciekawie. Oby nie zawrzało w tym mulitikulti kotle...

Wśród emigrantów są też
  • Odpowiedz
@sebaa: Polacy na prowincji być może tyrają za minimalną. U mnie w Londyńskim korpo włącznie ze mną jest 10 Polaków, jedna jest na niższym admin/finance accounting support i ma około 35k na rok, reszta wszyscy ponad 50-55k, a Polka szefowa działu prawnego może mieć koło 90k na rok. Myślę, że struktura rodzaju wykonywanej pracy jest inna w Londynie niż w takim Peterborough czy Corby gdzie większość ludzi pracuje na magazynach czy
  • Odpowiedz
@fasttaker: a ty co? nienormalny ze nie wiesz ze to wpisy sponsorowane przed wyborami? #!$%@? glupoty debile a madrzejsi nie wchodza z nimi w dyskusje
@Jozuhve_z_PL: oj tak, najlepszi synowie i corki polonii XD co za roznica ile zarabiaja, wazne ze zyja tak jak nie pozwala im zyc polskie panstwo smietnikowe, nikt nie emigrowal z wyboru, dla przygody i zmian to tak ale gdyby mogl to by zostal w domu.
  • Odpowiedz
@fasttaker: jak UK wprowadzi system punktowy to skoncza sie wakacje od kryminalu na wyspach a przyjeżdżać beda tylko Ci bardziej ogarnieci co powinno wszystkim w uk raczej wyjsc na dobre.

@sebaa: srednia tak ale srednia to slaby wyznacznik przy tak duzej licznie ludzi. Znamy medianę?
  • Odpowiedz