Wpis z mikrobloga

Czemu #csgo jest tak zj#@#!#ne???!! ponad tydzień temu dostałem bana za to, że za dużo wyrzucałem graczy (oczywiście nie ja rozpoczynałem głosowanie przedwczoraj minął mi ban, gralem 2 mecze wczoraj wieczorem wbijam w mecz goscie maja spin bota zaczalem ich wyzywac kickneli mnie i dostałem bana na 7 dni....
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dostalem bana za kicka a 7 dni nei gralem a wczesniej to z 1-2 razy f1 dalem bo po to ta opcja jest, bez powodu nie kickam, ktos trollowal, cheatowal to kick to po co ta opcja? zeby bana dostac?
  • Odpowiedz
@Trapowy2115: bany są po to żeby nie nadużywać f1. Jak czituje, albo trolluje to zgłaszacie wszyscy na serwerze i gość powienien szybko dostać overwatcha i bana, a na pewno znacząco spadnie mu trust factor. Kick sprawia, że będzie to robił dalej i w dłuższej perspektywie nic nie daje. Na dodatek za kickowanie innych leci ci w dół wskaźnik zaufania i będziesz częściej trafiał na takie z-----e mecze.
  • Odpowiedz
@Trapowy2115: to chyba lepiej mieć cofnięty mecz i grać przez tydzień niż na odwrót. Mordo musiałeś juz dużo banów dostać skoro masz 7d, a trzeba też 5 razy w tygodniu kogoś sckikować żeby i za to bana dostać. Po prostu graj dużo i nie rób nic złego to zaraz Ci się te kary zmniejszą
  • Odpowiedz