Wpis z mikrobloga

Mirki z doświadczeniem w walce z łysieniem. Zauważyłem zwiększone wypadanie włosów od około roku. Zacząłem brać Biovax men przeciw wypadaniu, ale sytuacja z koronawirusem zatrzymała mnie za granicą i przestałem go brać. Efekt ? Włosy zaczeły wypadać garściami, jak tak dalej pójdzie to będę łysy niedługo. Myślę o pójściu do tryhologa jak wrócę i rozpoczęcie kuracji finem. Czy do tego czasu warto brać minoksydyl 2% ? ( Tutaj tylko taki mają )
#lysienie
katterpilat - Mirki z doświadczeniem w walce z łysieniem. Zauważyłem zwiększone wypad...

źródło: comment_1586594097hm9Pm57PsmxF4wdasZ46CV.jpg

Pobierz
  • 7
@Neofuranina: Biovax men szampon przeciw wypadaniu włosów, zatrzymywał całkiem skutecznie, ale jak skończyłęm brać to ze zdwojoną siłą wypadają. Do kraju wrócę jak otworzą granicę i od razu też do tego trychologa pójdę. Na Węgrzech nie mają 5% mino w aptekach, obszedłem z 10 i w każdej to samo.
@katterpilat: nie ma bardziej skuteczniejszego i sprawdzonego klinicznie i na dziesiatach tysiacy osob leku niz finasteryd i dutasteryd i jest tak od 30 lat !!! nic sie od tamtej pory nie zmeinilo. Albo fin/dut albo lysienie , niestety w tej meteri nie ma polsrodkow. Zadne minixidili i inne wcierki.......... bierzesz fina i dzialasz albo starasz sie godzic z faktem ,ze wlosy beda lecialy. Reszta magicznych szamponow i dziwadel nie dzialala i