Wpis z mikrobloga

@Pogromca_Strusi:

Jak na studiach mieszkałem z czterema babami to dopiero był cyrk. Nieraz wyciągałem z odpływu prysznica takie rzeczy, że zastanawiałem się, czy wyrzucić to do kosza, czy oddać do schroniska.
  • Odpowiedz
@Jin: Nie czaję jak różowe mogą nie czyścić odpływu ze swoich włosów. Już pomijając to, że takie włosy leżące w nim przez np. tydzień wyglądają jakby same zaraz miały zacząć chodzić.
  • Odpowiedz
  • 6
@Rustyyyy ej, ja zawsze sama wyciągam swoje z odpływu itd! nigdy nawet nie pomyślałam, żeby ktoś miał to robić za mnie, skoro to moje włosy... chociaż jest ich tyle w całym mieszkaniu, że nie ma bata, żeby niebieski też ich kiedyś w jakiś sposób nie sprzątnął
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: no nie wiem, to nawet sprzatajac raz w tygodniu nie da wyczyscic odpływu - jak się po myciu głowy nie chce?

Nie jest to trudne, obrzydliwe tak, ale jeszcze bardziej obrzydliwe jak już tam miesiąc lezy czy cholera wie ile (°°

Czasami mam wrażenie ze różowe po prostu się tego brzydzą i ignorują to dopóki rzeczywiście nic noe spłynie i
  • Odpowiedz
@PaulStanley: jak się prawidłowo korzysta z umywalki czy prysznica to nie ma potrzeby żeby to czyścić co tydzień. Normalnie wystarczy profilaktycznie raz na kilka miesięcy nalać płyn do udrażniania rur.
Podobnie jest z porcelanym tronem. Jak nikt nie zapcha go papierem toaletowym to wystarczy raz na jakiś czas przemyć go grecki bogiem czystości (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: prawidłowo tzn jak? W ogóle?

No tak porównując to tego co mowisz to tak jakby używać kibla i zalewać rozpuszczalnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio - w moim poprzednim domu zatkany odpływ to był mały #!$%@?. Mogłeś sobie nalewać czego chciałeś do rur a i tak blokada właziła po ziemie (za małe rury) i potem trzeba było przez studzienkę odtykać takim długaśnym składanym kijem.
  • Odpowiedz
@PaulStanley: @Justyna712:

Tu muszę tylko dodać, że mieliśmy tam taki dziwny odpływ i syfon, że z wierzchu nie dało się wszystkiego wyciągnąć, a nie chciałem, żeby same coś tam rozkręcały. A w zamian za dyżur łazienkowy nie musiałem sprzątać nic innego poza swoim pokojem. To były dobre współlokatorki, tylko włochate :D
  • Odpowiedz
@PaulStanley: kłaki najlepiej wyciągnąć i o tym właśnie pisałem wyżej ale poza kładkami odpływ może zatkać się przez zwyczajny bród i żeby temu zapobiec dobrze jest raz na jakiś czas przeczyścić go środkiem do czyszczenia rur lol
  • Odpowiedz