Wpis z mikrobloga

#cardetailing #samochody #karcher #mycieauta
Mam myjkę ciśnieniową Karchera K5 i chciałbym zabrać się za mycie samochodu.
Na yt jest pełno głupich poradników, dlatego pytanie co kupić, żeby dobrze i szybko umyć samochód?/
Pianownica? Jakiś dobry szampon? Gąbka? Ręczniki z mikrofiry? Może ktoś ma sprawdzone sposoby.
kreatynamonohydrant - #cardetailing #samochody #karcher #mycieauta 
Mam myjkę ciśnie...

źródło: comment_1586545340BGVr4MsKkTNcZphTFLltZK.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kreatynamonohydrant: ogolnie samochod sie myje szybko jak jest czysty
Jak po dlugim niemyciu jest oblepiony syfem, to caly dzien jak nic, potem jeszcze woskowanie i wtedy sobie mozna szybko umyc samochod jak sie go brud nie lepi
  • Odpowiedz
@kreatynamonohydrant: Rękawica z mikrofibry, dwa wiadra, szampon i reczniki z mikrofibry do suszenia autka. To chyba taka podstawa poprawnego mycia autka. Warto za pierwszym razem jeszcze autko jakąś miękka glinką objechać a potem nałożyć jakiś wosk imo collonite lub fusso.
  • Odpowiedz
@kreatynamonohydrant: Propsuje bo fajnie, że kolejna osoba chce dobrze zadbać o swoje autko :) Mireczki już Ci dużo podoradzali więc nie będę się powtarzał. Mogę jedynie od siebie dodać, że wosk na samochodzie, czy jakaś powłoka, dużo pomagają przy myciu samochodu. Łatwiej ten brud schodzi i szybciej się osusza bo woda ładnie spływa po takim nawoskowanym lakierze. Zapraszam też do naszego sklepu po kosmetyki i akcesoria jeśli byłbyś zainteresowany ;)
  • Odpowiedz