Wpis z mikrobloga

Ładna dzisiaj pogoda, więc w parku niedaleko mojego domu bardzo dużo ludzi. Niektórzy wyszli na spacer, inni siedzą na kocyku, rzucają sobie piłkę z dziećmi albo wyprowadzają psa. Wszyscy oczywiście zachowują duży odstęp i są bardzo rozproszeni. Nagle na polanę przyjeżdża duży policyjny samochód. Wysiada policjant, bierze mikrofon i przez głośniki dziękuje wszystkim za zachowywanie odpowiedniego odstępu. Prosi żeby trzymać tak dalej i życzy miłego dnia, po czym wsiada z powrotem do auta i jadą dalej pilnować żeby ludzie zachowywali się odpowiedzialnie w innych częściach parku, ale nie widziałem jeszcze żeby gdzieś był z tym problem. Policjant zebrał nawet oklaski od ludzi wokół, wszystko bardzo pozytywnie :D

#policja #koronawirus #niemcy #berlin
Calosija - Ładna dzisiaj pogoda, więc w parku niedaleko mojego domu bardzo dużo ludzi...

źródło: comment_1586537547oS5AvnB1OfYKiLHzX2wsJO.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@kemcio: we wszystkich tych wykresach nie podoba mi się że nie jest uwzględniana właśnie liczba przeprowadzonych testów. Cała ta sytuacja pokazuje też jak obosieczną bronią jest statystyka bo możemy pokazać co chcemy. Na wykresie ilości wykrytych od czasu lepiej wypadają małe państwa robiące mało testów a przy przeliczeniu na milion mieszkańców obserwujemy szalony wzrost na Islandii xD
  • Odpowiedz