Wpis z mikrobloga

Ładna dzisiaj pogoda, więc w parku niedaleko mojego domu bardzo dużo ludzi. Niektórzy wyszli na spacer, inni siedzą na kocyku, rzucają sobie piłkę z dziećmi albo wyprowadzają psa. Wszyscy oczywiście zachowują duży odstęp i są bardzo rozproszeni. Nagle na polanę przyjeżdża duży policyjny samochód. Wysiada policjant, bierze mikrofon i przez głośniki dziękuje wszystkim za zachowywanie odpowiedniego odstępu. Prosi żeby trzymać tak dalej i życzy miłego dnia, po czym wsiada z powrotem do auta i jadą dalej pilnować żeby ludzie zachowywali się odpowiedzialnie w innych częściach parku, ale nie widziałem jeszcze żeby gdzieś był z tym problem. Policjant zebrał nawet oklaski od ludzi wokół, wszystko bardzo pozytywnie :D

#policja #koronawirus #niemcy #berlin
Pobierz Calosija - Ładna dzisiaj pogoda, więc w parku niedaleko mojego domu bardzo dużo ludzi...
źródło: comment_1586537547oS5AvnB1OfYKiLHzX2wsJO.jpg
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kacperXD_08: albo stwierdzaja brak potrzeby testu jesli nie bylo kontaktu z obcokrajowcami, ale za to jesli sie przyjedzie zza granicy to otaczaja cie kordonem sanitarnym na 2 tygodnie, niewazne skad sie przyjechalo